Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azamaz2

    csendes tag

    Üdv mindenkinek !
    Már kb. 2 hónapja húzódó ügyet írnám le nektek ,hogy mi a meglátás,mire lehet számítani ?
    történet az (volt) ,hogy a delikvens hirdetett egy Logitech G27-et (nem találom a hirdetést) én ráírtam ,hogy nem érdekli -e csere erre vagy erre végül megegyeztünk az utóbbi konfig +10 ezer,ben e-mail ben megbeszéltük (hálisten kitöröltem az e-mailt..),hogy feladja ő is meg én is.. én feladtam a csomagot,ő természetesen lekéste a postát majd holnap feladja.. oké.. másnap írt is hogy fel van adva.. telnek a napok ,..1 hét után ráírok ,hogy mi a helyzet mert én még nem kaptam semmit.. és innen kezdődött a félrebeszélés..(elkeverte a posta,sőt ő nem kapott róla bizonylatot , levélként adta fel (kb . 8kg a cucc..) stb. írtam neki hogy most már nem is érdekel küldje vissza a cuccot és hagyjuk egymást békén.. itt már eltelt több hét is mire végre válaszolt.. egyszer kapom az e-mailt hogy a párja(?) megy a postára és felad nekem egy telefont(?) írtam neki hogy ezt úgy mégis hogyan képzeli? .. semmi válasz.. 2 hét elment.. jön a "válasz" "szia megkaptad a telefont? " erre mondtam hogy nem kaptam meg ,de ne is küldjön nekem semmit felmegyünk érte... (ez tegnap volt esedékes).. felmentünk a címre ahova küldtem a gépet.. dudálunk ki jön egy faszi.. és mondta hogy ő vette át a csomagot de ő nem tudja mi ez odaadta neki mert valami intézetis? és ő csak a segély el foglalkozik... elküldöd egy pár utcával arrébb ,hogy ott lakott utoljára.. dudálunk kijönnek vagy 4 en .. és közölték hogy már nem lakik itt mert meglopta őket is és elment.. elküldött egy 30km rel arrébb levő faluba.. megjövünk.. kijön egy furcsa módon normális ember.. és közli hogy ő még nem is halott ilyen emberről.. na itt untuk meg és eljöttünk haza.. felhívtuk a rendőrséget hogy ilyenkor mivan?
    mondták ,hogy kedden menjünk be és akkor fel lehet jelenteni,vigyünk mindent ami van(bizonyíték).

    na ami a bizonyíték :
    megvannak a bizonylatok ,hogy elutaltam a gépet rajta 41 ezres "biztosítás" ,és megvan a bizonylat hogy feladtam a 10 ezret.

    ill. itt hardveraprón egy pár PM de semmi lényeges nincs benn. Az e-maileket kitöröltem :W mert azt hittem vége lesz már a dolognak...

    ami furcsa még ,hogy az itteni user,és az e-mail címe is más névre utal mint akinek feladtam a cuccot.

    na ennyi a történet... ,mit lehet várni?

Új hozzászólás Aktív témák