- OLED monitor topic
- Kettő együtt: Radeon RX 9070 és 9070 XT tesztje
- Milyen monitort vegyek?
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Milyen egeret válasszak?
- Milyen notebookot vegyek?
- Videós, mozgóképes topik
- Nem tetszik pár profi eSport játékosnak, hogy Intel CPU-val kell játszaniuk
Hirdetés
(használd a CYBSEC25PH kuponkódot további 20 ezer ft kedvezményért!)
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
anarchic
tag
válasz
#68216320 #35419 üzenetére
A héten raktam össze egy NASt Bitfenix Phenom-be hát nagyon műanyagnak tűnt nekem az a ház szerencse nem magamnak lett.
De gondolom te megnézted előtte magadnak. Eléggé Prodigy másolat csak az eleje más ill. a tetején a szellőző is másképp van rögzítve,6600K-t húzod is ezerrel?
-
Chaser
legenda
válasz
#68216320 #9019 üzenetére
W7-tel sztem nincs gond, update is ki van lőve. Sajnos nem külső usb csatis a cucc hogy megnézzem mondjuk a notival...jut eszembe abban is van infra, hátha szeretik egymást majd kipróbálom.
zodo: Hát passz, arra emlékszem hogy tavaly 25k alatt is volt a kis asus lap.
Mercutio_: Neweggen 95$ az A75M-ITX, gyanítom valahol 25-30k huf lesz itthon.
Új hozzászólás Aktív témák
- iKing.Hu - Honor 400 Pro Black Stílusos csúcsteló, nagy tárhely 12/512 GB,3 hónap gari!
- Telefon felváráslás!! Samsung Galaxy S22/Samsung Galaxy S22+/Samsung Galaxy S22 Ultra
- Lenovo ThinkPad T14 Gen1 Ryzen5 4650U
- Samsung Galaxy A56 5G / 8/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / BONTATLAN
- 138 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4080
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest