Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • user137

    őstag

    válasz zodo #7372 üzenetére

    hát bocs urak akkor ezt benéztem lehet... :B a Tranquil lehet régebb óta létezik, de nekem a Wesena-s kolléga mondta, h az ő házaikat használják OEM-ként. :K

    Viszont ma feladják a házaimat, péntekre remélem itt is lehetnek! :C

  • HookR

    addikt

    válasz zodo #7372 üzenetére

    Mint említettem korábban, hardver témájú rss-re nem vagyok feliratkozva. Néha, amikor olyanom van, pecázom egyet Google-lal a megfelelő kulcsszavakra, a megfelelő szűrőkkel és vagy akad valami a horogra, vagy nem. Utóbbi hetekben elfoglaltabb vagyok és így kevésbé is aktív itt a fórumon, de ha találok valamit, majd szólok.

    (#7376) user137: "a Tranquil lehet régebb óta létezik, de nekem a Wesena-s kolléga mondta, h az ő házaikat használják OEM-ként. :K"
    Nincs ellentmondás. (A cégek fennállásának ideje irreleváns. A termékek piacra dobása lehet érdekes, de az is csak közvetve, hisz elméletileg előfordulhat, hogy egy bérgyártó később elkezdi saját néven forgalmazni azt a terméket, amit korábban megrendelésre gyártott más cégnek.) A TranquilPC iXL családja a Wesena ITX7-re épül, annak kissé módosított változata.
    Ezzel szemben a Wesena ITX2 (Mac Mini-like) csupán nagyon hasonlít a Viako újabb, immáron U-profilos házaira. Utóbbiakra a MyRipple (vonatkozó) házai épülnek.

    (#7378) zodo: "Wesena-s kolléga meg csak tette a dolgát, mint ahogy mindenki tenné vagy teszi:
    "saját malmára hajtja a vizet". :)"

    Nem. Tényszerűen az igazat mondta.

    [ Szerkesztve ]

    ▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

Új hozzászólás Aktív témák