Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz KaiotEch #52058 üzenetére

    corsair, eldőlt
    ez nem - csak - venti függvénye
    találsz róluk korrekt teszteket
    az sf600 kb ua. mint a 450-esem hangban, 180w-ig passzív, de utána még sokáig kvázi néma - ezt nem is értettem anno mikor néztem őket, arra jutottam vagy 450 vagy 750-es, na utóbbi 300w-ig passzív, volt olyanom is, tényleg passzív volt konnektorból 330w-nál is -
    persze ehhez megfelelő hőmérséklet is kell, ha kazán belül a ház hamarabb fel fog kapcsolni - nem nagyon ismerem az itx házakat, akármelyiket néztem mindnél van valami ami nem tetszik -
    ennek a fractalnak agresszívebb a venti vezérlése és kb 80w-ig passzív, ezért hanyagoltam
    az atx ion+ fractalok legjobbak közt vannak hangban, de az sfx verziók sajnos nem

    szerk:
    és a régi gold sfx corsairek is hangosabbak, azokat is azért hanyagoltam
    az én 450-esem mondtam párszor megmurdelte magát gyorsan, alig használtam, de ez ott van bármelyik tápnál
    ettől független sfx-ekben ez top széria
    viszont kábelezést gondold át/mérd biztos jó-e
    lehet éppen hosszabbítani, csak egy eleve moduláris tápnál már azért vakarom a fejem, hogy mért tegyek be még egy kábelt...nyugodtan adhattak volna hozzájuk hosszabb kábel szettet is, a szerény árukba beleférne ( : vagy eleve hosszabbat

    nem tudom ki mondta platinumnál jobbak a kábelek
    nekekm volt 750-es, van volt 450-es...rövidek és merevek
    van kábel hosszabbító szettem phanteks és silverstone, sajnos azokhoz képest egyenesen pocsék a corsair merevsége
    de a fractal ion-hoz képest is...és még a hexa 85+ pro-hoz képest is...
    nagyon szépek, szálanként harisnyázottak, de rendkívül merevek - valszeg' tömör rézből csinálták vmiért, nem pedig sodortból -

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák