Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16939776

    törölt tag

    válasz rasotamas #52019 üzenetére

    Azért kicsit macerás, hogy meg lehessen tőle halni, meg kell küzdeni érte: Körben az összes burkolatot és a beszerelt VGA-t is kell eltávolítani azért, hogy kézzel hozzá lehessen férni a táp hálózat felöli részéhez.
    Ez nekem is 5 perc munka. Eddig mindig egyszerűbbnek tűnt kihúzni belőle a csatlakozókat és a hálózati kábelt is, azért hogy akadályok nélkül az oldalára tudjam fektetni a házat, és 3 oldalról hozzá tudjak férni a VGA-hoz (csatlakozók/csavarok/pöcök).
    Ha hülye-állóra kellene megcsinálni, akkor raktam volna megszakító érintkezőt a keretbe, ami a burkolat eltávolítása esetén elveszi a L/N-t a tápegységtől.

    A Garancia olyan, hogy ha fél évet már kibírt a termék, akkor alkatrészhibával már nem megy tönkre, én át szoktam forrasztani az ilyen dolgokat, meg lecsekkolni, hogy ne legyen fizikai feszültség a félvezetők rögzítésében, a TH alkatrészek be legyenek rendesen ültetve a PCB szintjére. A fenti képen lévő tápegység is így járt kb.: egy évesen, most januárban töltötte a 10.-et, viszi a 1080ti-t és az 1800x-et egész szépen. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák