- Autóhifi
- OLED TV topic
- Mikrokontrollerek Arduino környezetben (programozás, építés, tippek)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Milyen egeret válasszak?
- Milyen monitort vegyek?
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- Milyen notebookot vegyek?
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Milyen RAM-ot vegyek?
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
HookR
addikt
válasz
TomiLi #48844 üzenetére
"Nagyon a lap "teteje" felé tolták a cpu foglalatot."
Az elmúlt évek aszimmetrikus top-flow hűtő trendje ennek az eltolt kialakításnak kedvez és épp a középre igazított foglalatokhoz szűkebb a választék. Persze toronyhűtőknél lehet, hogy fordítva van."Lesz MSI -is."
Linkeltem a Biostar alatt (kép nélkül, mert a hivatalos oldal még nem elérhető).
"Remélem (én nem látom a kép alapján) azon nem lesz kis ventilátor."
Gyanús, hogy van. A hátlap (ami ráadásul még rá is van csavarozva) közepén szellőzésnek kialakított perforáció látható és az egész nagyon be van burkolva, mintha a légáram irányítása lenne a szerepe. [kép]
(#48845) |AP| j: "...remélem jönnek alájuk olyan ITX lapok is, amiken már lesz végre előlapi USB-C csatlakozás"
A jó hír az, hogy a fenti Z490-es lapok közül hármon is ott figyel (Asus, Gigabyte, MSI). A rossz az, hogy az alacsonyabb árfekvésűekre ebben a körben még nem szivárogtak le.
Új hozzászólás Aktív témák
- PlayStation Network (PSN) ajándékkártyák, feltöltőkártyák áron alul!
- Eladó szinte karcmentes Samsung S21FE 5G 6/128GB / 12 hó jótállás
- BESZÁMÍTÁS! 6TB Western Digital WD RED SATA HDD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5060 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! Apple MacBook Pro 14 M4 Max 36GB RAM 1TB SSD macbook garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest