Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archttila

    veterán

    válasz Janby #45699 üzenetére

    Nagyon szépen köszönöm! :)

    Azt hiszem ennek a háznak a legfontosabb alappillére a modularitás:

    We don't believe a computer case should be bigger than necessary. However, being a performance junky sometimes means you need to fit more stuff than the Average Joe. The TopHat modules are designed to expand the volume of your GHOST S1 XS, making it a S, M, or L. Add a TopHat in the bottom, put it on top or even stack them on each other.

    Szóval igen, így marad mert ha netán úgy döntök, hogy combosabb hardvereket szeretnék rakni a házba akkor egyszerűen csak fogom, és kiegészítem a már meglévő alap kialakítást mondjuk egy magas vagy éppen közepes TopHat-tel, esetleg a hamarosan megjelenő egyéb kiegészítők egyikével: (slim optical drive, USB hub, passive CPU heatsink...etc.)
    Persze nem tervezek ilyesmit de a lehetőség adott, és rengetegen élnek is vele (9900K/2080ti) ;]

    Összességében úgy érzem elértem azt amit akartam, de ha valaki odajön hozzám és megkérdezi, hogy melyik volt eddig a kedvenc ITX házad, akkor természetesen az NCASE-t ;] fogom neki mondani, mivel az vélemény szerint minden idők legátgondoltabb kuckója. :) Belegondolni is sok, hogy mennyiféle hardvert fogad. Vizezheted full, vagy 2x120 AIO (CPU/VGA), mehet bele torony illetve top-flow hűtés kettő 3.5 HDD-vel, vagy 4db SSD-vel... szóval tényleg szó szerint a különféle buldek százai lelhetőek fel netszerte, a lehető legszínesebb összeállításokban.

    A végére pedig íme a három "nagyágyú" egy képen :)

    [ Szerkesztve ]

    Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF and AV enthusiast, APU retro gamer.

  • Archttila

    veterán

    válasz Janby #45699 üzenetére

    Az SSD-re került valamilyen hűtőborda?

    Az alaplai bordát használom, ezzel terhelés alatt 48 fokos az m.2 SSD

    [ Szerkesztve ]

    Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF and AV enthusiast, APU retro gamer.

Új hozzászólás Aktív témák