Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archttila

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Ispy #30711 üzenetére

    Igen Skylake. A proci lapja nincs meghajolva, es az elobb megneztuk a tap is mukodik. Proci ram slottonkent ki be akkor sem csinal semmit csak vilagit a led. Azt a kis hangot amit tegnap irtam a tap adja, gondolom a vedelem lekapcsolja automatikusan.
    Holnap garifutar viszi a lapot vissza, es ahogy elneztem overclockersen a sok panaszkodo asus tulajt egy eletre elfelejtem a markat.
    Sok emberke oda-vissza tolja az RMA-t mert hiaba a QVL random fagy ujraindul, nem kapcsol be, elfelejti a bellitasokat, XMP-ben tarolt ertekeket nem tudja kezelni, pontosabban kezeli csak eppen keves feszt tol a ram ala (SA) ... ugy cakkom-pakk a Z170 csalad szar naluk.
    Allitolag a tobbi gyartoval ellentetben ok mas memorivezerlo elektronikat hasznalnak ennel a sorozatnal. vagy valami ilyesmi, nem tudom mar faradt voltam felfogni... nem is nagyon erdekel, foleg a mostani nyaksporolos hirt latvan.

    10-15 eve ugyanezt csinaltam ugyanekkora osszegekbol es talan 2-3 kis gondot leszamolva nem tudok beszamolni semmi komolyabb esetrol.
    A T420-as Lenovo laptopppal az elkovetkezo 10 evben nem lesz negyed ennyi gond, es ebben meg anyag is van nem ugy mint az uj szeriakban.

    Jovoheten osszatolom valami parezres hutovel az uj lapot, az atlas-t mindjart meghirdetem, a tobbit meg hagyom eloregedni az asztalon ugy ahogy van. Egy penznyelo bosszusagdoboz az egesz.

    Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

Új hozzászólás Aktív témák