Hirdetés
- Az Enermax tényleg nem viccel, ha az új tápjának garanciaidejéről van szó
- Egybegép lesz vagy ház? A Corsair sem tudja eldönteni.
- A Qwertykeys új klaviatúrái szépek, igényesek és sokrétűek
- Összement a mosásban az ASUS új VGA-inak PCI Express 5.0 csatlakozója
- Billentyűzet-választó: mechanikus vs membrános – kinek melyik a jobb?
- Nikon Z MILC fényképezőgépcsalád
- Apple MacBook
- Összement a mosásban az ASUS új VGA-inak PCI Express 5.0 csatlakozója
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- ThinkPad (NEM IdeaPad)
- Melyik tápegységet vegyem?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- És akkor a memóriapánik után beköszöntött a HDD-pánik
- Milyen videókártyát?
- Projektor topic
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
HookR
addikt
válasz
Pista0001
#14927
üzenetére
"Tudtommal létezik 7750-ből LP..."
Akad pár:
Club3D*, Colorfire, HIS, PowerColor*, Sapphire, Triplex, VisionTek*, VTX3D*, Zalman*** Átcímkézett Club3D, vagy PowerColor (Nem tudom melyik a gyártó)
** Átcímkézett HIS"...de jó eséllyel drágább/nehezebben beszerezhető mint a "simák". Ház téren még arra is célszerű odafigyelni hogy a 7750-ek átlagos vonulata dupla helyes hűtéssel bír, tehát a háznak is két hellyel kell legalább rendelkeznie. 7750-ből létezik single slot, megint az ár és a beszerezhetőség a kérdés."
Itthon a Sapphire HD7750 1GB LP (11202-10-20G) (single slot) és a HIS HD7750 iCooler (H775FN1G) (dual slot) kapható. Igen, sajnos 5-6e Ft-tal drágábban, mint a legolcsóbb teljes magas kivitelű változat. Utóbbiból single slotos például a Powercolor, ami szintén kapható. -
miresz
veterán
válasz
Pista0001
#14927
üzenetére
Igen a processzor erővel,mint írtam nem lenne gond egyik oldalon sem,(bár én is AMD párti vagyok inkább) viszont az IGP-vel legalább 3-4hónapot ki kell húzni,ami nem is lenne gond,mert addig el lennék én bármelyikkel.Viszont amit írtál az eltántorít a dologtól. Jó lenne megtudni,hogy ez egyedi hiba lehet-e vagy nem. Intel oldalon elég csábító a lap,jó felszereltsége,processzorból elég lenne az i3,vagy még a G870 is.AMD oldalon vonzó az IGP ereje,ezen az oldalon is bőven elég lenne a processzor erő,viszont nem találok igazán jól felszerelt lapokat,ami legalább annyira jól felszerelt mint pl. a Gigabyte GA-B75N.
Ház terén,ha AMD vonalon maradok,lehet,hogy az IGP is elég lenne,de ilyen menne mellé szerintem: SAPPHIRE 11202-10-20G HD7750 LowProfile
Esetleg tudnátok linkelni oldalakat,ahonnét lehetne rendelni jó hardvereket,főként hátakat,miniITX mértetben?
Új hozzászólás Aktív témák
- Intel XMP és AMD Expo Compatible! Corsair Vengeance RGB DDR5 2x32GB (64GB) Kit!
- Új, bontatlan Kingston FURY Beast 32GB DDR5 5600MHz CL 40- 2 év garancia
- Új, bontatlan Kingston FURY Beast White RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CL 30 EXPO/XMP -2 év garancia
- Eladó egy Corsair vengeance 48 Gb (2x24gb) ram RGB.
- Bontatlan ASUS TUF GAMING Z690-PLUS WIFI
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Club3D*, Colorfire, HIS, PowerColor*, Sapphire, Triplex, VisionTek*, VTX3D*, Zalman**


