Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Spec

    őstag

    válasz stellaz #102719 üzenetére

    Túl van ez lihegve/reagálva. A TrendMicro csak olyan adatokat használ fel, ami kell a szűrés működéséhez. Nyilván ha nem kerül nekik megküldésre pár alapvető netes forgalmi adat, pl. a felkeresett oldalak IP-je, url-je, stb. akkor a szűrés se tud működni. Nem értem mi ezzel a gond? Ez egy Asus-on kívül álló, 3rd party kapcsolt szolgáltatás, ezért van a figyelmeztető üzenet. Adatvédelmi okokból, és teljesen korrekt módon. Jobb lenne, ha nem is lenne ilyen lehetőség? Ez egy plusz szolgáltatás. Aki szeretné használni, az vegye igénybe, akit meg zavar, az ne fogadja el, és ne is használja.
    Inkább örülni kellene, hogy az Asus routerek egyszeri megvásárlásával ezek a szolgáltatások járnak hozzá alapból, teljesértékűen, külön díj nélkül.
    Nem kell fizetni érte, mint mondjuk a Tp-link routereknél, ahol havi díjas a normális parental controll, és forgalom szűrés. Ami alapból van, az kb. kuka kategória. Szerintem ezek szuper szolgáltatások, én aktívan használom is őket, és hazsnosnak is találom.

    [ Szerkesztve ]

    "They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

Új hozzászólás Aktív témák