Hirdetés
- Milyen alaplapot vegyek?
- Saját márkás HDD-ket követel meg az egyes NAS-okhoz a Synology
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Azonnali informatikai kérdések órája
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Mikrokontrollerek Arduino környezetben (programozás, építés, tippek)
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Milyen cserélhető objektíves gépet?
- OLED monitor topic
-
PROHARDVER!
Kezdő vagyok, szeretnék projektort vásárolni, tudnátok segíteni?
Természetesen! Mindenképp olvasd végig ezt az összefoglalót és ha úgy érzed, hogy nem kapod meg a válaszod, akkor tedd fel a kérdésed nyugodtan!
Ami mindenképp fontos lesz tudnunk ahhoz, hogy segítsünk:
- mire szeretnéd használni a projektort (pl.: házimozi, iskolai célok, prezentációk, csak videó, főleg állóképek (bemutatók)),
- mire szeretnél vetíteni,
- mekkora méretű képet szeretnél vetíteni, illetve milyen távolságból néznéd azt,
- mekkora a szoba,
- van-e korlátozás arra, hogy hol helyeznéd el a projektort (plafonról, vagy asztalról esetleg a szoba másik végéből szeretnél egy polcról vetíteni),
- mennyit szeretnél rá költeni (cég esetén ha kell számla, akkor nettó vagy bruttó árról beszélünk-e?),
- mennyire világos/sötét a szoba/terem/iroda.
A topik általánosságban foglalkozik mindenféle vetítővel és ahhoz kapcsolódó kiegészítőkkel és megoldásokkal (üzleti, low budget projektorok, falra vetítés stb.).
Kínai olcsó projektorok kapcsán: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
Ájvé
veterán
válasz
proci985 #56159 üzenetére
Bangoodon az árak már áfával vannak feltüntetve, lehet biztosítást kötni ha vámot kellene fizetni akkor kifizetik (néhány dollár szokott lenni). Benne van a Bangood egy európai áfa regisztrációs rendszerben és mindent így hoznak már be, az ár már e szerint van feltüntetve. Sokszor árulnak cseh vagy lengyel raktárból is közvetlenül, itt még a szállítási idő is nagyon kevés szokott lenni.
Appotronicsé az ALPD technológia, én nem értek hozzá de talán itt is írták már hogy mozi gépeket is készít vagyis azért nem kispályás ezen a téren. Ami ALPD technológiás az tőlük van az biztos, Xiaomi sok projektorában van bent, Xgimi illetve még néhány kínai markában láttam, Hisense is ugyan ezt használja, de más (nagy) gyártóktól nem láttam még. Barcora kíváncsi lennék, merthogy partnerek, de a Sony is de tőlük se tudok semmit ami ALPD-s projektor lenne.Teasüti
UST Projektorokat fal előtt szokták demozni, mivel ez a szokásos felhasználás, falon meg általában fix keretes vászont mutatnak, konkrétan ezt a Fengmi C2-t árulták vászonnal együtt (mint a Hisense "lézer Tv"). Az ilyen UST motoros vásznak még Kínából is 2000$-nál kezdődnek, ha nem valami gagyit veszel ami nem is valódi technikai vászon hanem sima szürke színű csak.
Új hozzászólás Aktív témák
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Tudományos Pandémia Klub
- Path of Exile 2
- iPhone topik
- Milyen alaplapot vegyek?
- VoLTE/VoWiFi
- Saját márkás HDD-ket követel meg az egyes NAS-okhoz a Synology
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Autóápolás, karbantartás, fényezés
- Kerékpárosok, bringások ide!
- További aktív témák...
- iKing.Hu - Google Pixel 9 Pro XL - Hazel - Használt, karcmentes
- Samsung Galaxy Watch 5 40mm, Újszerű, 1 Év Garanciával
- Telefon felvásárlás!! iPhone 16/iPhone 16 Plus/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max
- AMD Radeon Pro WX 4100 4GB GDDR5 128bit PCi-e videokártya 4xMiniDP
- LG 48C4 - 48" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - A9 Gen7 CPU
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest