Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attyspocak

    aktív tag

    válasz Jazz #3738 üzenetére

    OFF: Jó hogy eldöntöd kinek felesleges az írása! ;)

    Mint írtam az kritika volt, nem kötözködés. Tudod mi a különbség? Ha igen, akkor talán értékelni is tudni kéne a különbséget. Ha nem nincs miről beszélni.

    Arról nem beszélve, hogy ha már te engem kioktattál - hiszen a reagálásod inkább volt kioktató, mint kritikus - akkor ezt megtehetted volna pontos adatokkal és ismeretek birtokában és nem ílyen felületesen. Gondolom erre reagált Wiinner.

  • attyspocak

    aktív tag

    válasz Jazz #3738 üzenetére

    Tudom mire van és megértettem elsőre is, de eltérő a véleményem erről. Ennyi.

    Winner stílusával van gondod? A tied aztán sokkal barátibb volt! Nevetségesnek tartottál és feleslegesnek a hozzászólást, amit nem is palástoltál. Hát ez mennyivel szebb stílus?
    No ennyit erről.

    Igen szerintem kritika. Nem volt sértő, nem volt céltalan és nem volt alaptalan sem. A kötözködés céltalan és alaptalan.

    [ Szerkesztve ]

  • Winner_hun

    félisten

    válasz Jazz #3738 üzenetére

    Most mi is a probléma? Ő kötött belém, 1 szerencsételn Up-om volt, mi a baj??? Hol van itt mértéktelen? A 4000-es topic-ban volt 1db hsz.-om és rá 1db Up-om??? Mutass már rá légyszíves.

    Ehhez a részhez hozzászóltam? Nem. Akkor meg?

    Kevesen érdekeltek: ezt értsd úgy hogy VGA topic ezerszer jobban megy mert többen "érdekeltek" benne. Ezzel remélem nem sértettelek meg. Szeretem ezt a topicot amúgy:), de visszább olvsaol láthatod néha annyira nem prög.

    Én egy ideje olvasom rendszeresen, amikor tudok beírom a jó programot. Írhatok bele mindig, hogy jobban pörögjön de azt hozzászólásgyűjtésnek hívják, nem segítségnek (odaírhatom mindenkinek hogy gooooogle)

    De különben is miva?? Miért kellett így hirtelen a védelmére kelned?
    Megyek kitépem a hajam.

    Annak a védelmére kelek, akinek igaza van.

    És írásod (kivéve a pontos idézést az alapelvekből) céltalan és felesleges. (és ez az én szövegem ;) )

    Megmagyaráznád, hogy miért céltalan és felesleges? Válaszolsz rá, máris célba ért. A saját szövegedre megint csak az alapelvekkel tudok jönni (;]):
    "a hozzászóló fórumbeli hozzászólásai erejéig lemond szerzői jogáról"

    Főleg Winner_hun kiakadását nem értem és a stílust.

    Én nem az up-ba kötöttem bele, mivel azzal semmi gond nincs, hanem ahogy reagáltál a kolléga hozzászólására, (számomra) lenézően. Pláne a napi 5 upos beírásoddal, amit ki is emeltél, aztán teljesen nem úgy van.

    ps: ilyenkor szokás odaírni, hogy písz?:D

    [ Szerkesztve ]

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Új hozzászólás Aktív témák