Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • punterhun

    csendes tag

    Sziasztok,
    A segítségetek szeretném kérni, kinéztem pár monitort, de nem tudok dönteni. A budget 120-130. A felhasználási területek: web, youtube, netflix, Xbox screen streaming, programing, udemy, excel nagy táblák, SAP, dokumentációk kezelése.
    Fontos lenne, hogy egyszerre két szeparált tartalmat tudjak megjeleníteni. :)

    Nem tudok dönteni, segítsetek, az alábbi modelleket néztem ki az oazison:

    LG 27UK600-W - 4k UHD monitor, IPS panel [link]
    Nem bízok az LG márkában valamiért de meggyőzhető vagyok.

    AOC U3277FWQ - Pro line - 32 hüvelykes 4K monitor, AMVA panel LED háttérvilágítással [link]
    A design borzasztó szerintem, egyébként nem tudok belekötni.

    Samsung S27H850QFU - S27H850 27 hüvelykes WQHD monitor, PLS panel LED háttérvilágítással
    [link]

    A design nagyon tetszik, USB-C, mivel laptopról nyomulok egy-két év múlva nagy előnyt jelenteni

    Samsung S27R750 - S27R750 27 hüvelykes WQHD monitor, VA panel LED háttérvilágítással
    [link]

    Gyönyörű design, igazából ez tetszik a legjobban :)

    DELL UltraSharp U2717D Infinity Edge - 27 hüvelykes WQHD monitor, IPS panel W-LED háttérvilágítással
    [link]

    Az igazi, klasszikus racionális megoldás

    Köszönöm segítségetek előre is!

    Egy 7 éves Samsung TFT-ről váltok. Szóval mindegyik előre lépés lesz. Meló helyen dupla display van, ezt a megoldást otthon nem szeretném erőltetni.

    Szép estét!

    [ Szerkesztve ]

    "Weniger, aber besser." - Dieter Rams

  • punterhun

    csendes tag

    válasz zef #97824 üzenetére

    Hello,

    Köszi a válaszod, azt szeretném még megkérdezni, hogy a HDR-mód jelent-e valamit benne vagy csak marketing fogás ?

    Köszi előre is !

    "Weniger, aber besser." - Dieter Rams

Új hozzászólás Aktív témák