Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz hódmaci #61694 üzenetére

    Ez mind szép és jó. De tudod bizonyítani?

    2022-ben? Igen, tudom, olyan felvételeket csinálok neked itthon a mini stúdiómmal, hogy ide fognak jönni promó videót forgatni :B

    Én mint gyártó miért higgyem el neked, hogy te értessz hozzá? Azért mert azt mondtad?
    Ezért még nem fogok bízni benned.

    2 opciód van: az úgynevezett mestermunkát megvizsgálva eldöntheted, hogy valóban képes vagyok követni egy utasítássorozatot és használni a finommotoros képességeimet vagy kapsz róla egy gopro felvételt és kockáról kockára kielemezheted, hogy valahol követtem-e el hibát vagy tettem shortcutot az ő előírásaikhoz képest. Ezy as fck.

    Nem arról van szó, hogy én nem hiszek neked, sőt én is festek falazok, stb.

    A kérdés a hogyan. Mindig a hogyan. Hidd el, én is unom, hogy több milliós nagyságban hevernek a garázsban olyan szerszámok és gépek amik az év 350 napjában csak a port fogják, de kiszámoltam, hogy x meló szarul elvégezve és kifizetve majd általam megcsinálva időt-anyagot-bontást-ideget megszámolva 1-2 háztartást nézve piszkos hamar behozza az árát ha konkrétan felszerszámozok rá és megoldom én valahogy a sima melóm előtt-közben-után.

    De ez karcsú így.

    Dehogy karcsú, bőven sok is. :B

    Papírral is bizonyítani kell. Annak ellenére, hogy az iskola csak papírt ad.

    Na ez a karcsú :B
    A papír az piszkosul karcsú. Kérdezz meg random szakit akinek vállakozása van, hogy mi alapján foglalkoztat valakit és miért. Nem a papír lesz, az úgy 20 éve még talán ért is valamit. Még emlékszem mikor a diplomások közül ment a válogatás az adott egyetem alapján. Ma tudod hogyan vesznek fel valakit 7 számjegyes fizukra IT témakörben? Úgy, hogy meg sem kérdezik mit és hol végeztél :P

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák