Aktív témák
-
AMDFan
addikt
Nem értem miért lovagolsz ezen a K1000 témán. A K1000, bár még nem hallottam de úgy tudom, hogy mélyben nem igazán áll a helyzet magaslatán. Miért ne lehetne jobb a K601 bizonyos dolgokban mint a K1000? Egy tuningolt régi 3as BMW lehet hogy jobban fekszi az utat mint egy új X5-ös nem? Valamiben jobb, ezt írta az ember, nem mást.
A másik része a dolognak, hogy simán lehet, hogy otthon lehet javítani a hangzáson, ha ért hozzá. Szintén autós példa jut eszembe. Vannak bizonyos motorok amikből kihoznak X lóerőt az egyik verzióban Y lóerőt a másik verzióban. Itt is el tudom képzelni, hogy a membránt meg lehet kezelni valamivel ami miatt pontosabb lesz, viszont lehet, hogy rontja az élettartamot, és az AKG-nál a garancia miatt úgy számolták ki, hogy ha ők is megkezelnék a membránt akkor gari idő lejárta előtt 5%-al több füles kerülne vissza emiatt nem éri meg nekik. Vagy a másik, hogy nem is az AKG gyártja a membránokat, ők csak beszerelik, és nem ruháznak be olyan gépekbe amivel automatizálni lehet ezt a folyamatot, mert akkor 20%-al többért kéne adni a fülest, hogy megérje. Mielőtt ráugrik valaki, ez CSAK KÉT PÉLDA volt.
-
guppy
őstag
Mért vagy annyira biztos benne h azzal h hozzányúl a driverekhez biztosan ront is rajtuk ? (tudom h nem ezt írtad, de nekem a hozzászólásaidból így jön le)miért ne javíthatna ? egy halom modd van fenn a neten ahol a diverek elöl-mögül kiszedik a szivacsot és változik a hangja pozitív irányba (persze a tartósság ellenében). Sztem kérj kölcsön a fórumon vkitől egy 601 et és menj el meghallgatni majd oszd meg velünk tapasztalataidat hol hallottál változást.
Persze ez a téma már így is túl van lihegve ...
Aktív témák
- Baby design smart sportbabakocsi
- Ohh Lenovo ThinkPad P15 G2 Tervező Vágó Laptop -75% 15,6" i5-11500H 32/1TB RTX A2000 4GB /1 Millió/
- RITKASÁG !! ASUS P5QL-M DELUXE/WIFI-AP /Xeon Bios /Xeon X5470 /2X4GB DDR2 /Thermaltake Hűtő
- Szép Lenovo ThinkPad P15 G2 Tervező Vágó Laptop -75% 15,6" i5-11500H 32/1TB RTX A2000 4GB /1 Millió/
- Szép! Lenovo ThinkPad P53s "Kis Tervező Vágó Laptop" -65% 15,6" i7-8665U 16/1TB QUADRO P520 2GB FHD
- Samsung Galaxy S23 Plus 256 GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
- Lenovo ThinkPad X13 G2 multitouch
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE H77-DS3H H77 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- Csere-Beszámítás! Asus Dual RTX 4060Ti 8GB GDDR6 Videokártya!
- BESZÁMÍTÁS! SAPPHIRE VEGA 64 8GB HBM2 videokártya garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest