Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ati3x

    senior tag

    válasz HagaNRG #31576 üzenetére

    Nekem oly em5(is) van. Minöségben nem egy liga egy belépö, sőt meg merem kockáztatni közép kategóriás dslr-el. Perse ez nem ujdonság, ugye mft-ben ez a gép sebelépő kategóriás volt. Viszont előtte e-pl1 volt, na építési minőségben az is köröket vert egy canikon gépre. (Kivéve az első genes 14-42, na az ugyanaz a tejfölöspohár műanyag volt. Meg mint kiderült az af sebessége is csapni való volt. Miután felpattintottam rá 12-50-et, egyből sokkal gyorsabb lett) A panákat is próbálgattam, főleg a dslr "like" gépek hasonlóan plasztik érzésűek. A gx1, ami viszont sokáig az álmom volt, na az emlékeim szerint ennek az ellenkezője, minőségi darab volt. A múltkor egy gx7-is kézbe vettem, na az is alatta van az olynak.(kb a pl1-es szint, azaz minőségi műanyag) viszont let egy pana gm1, na az bizony egy kis ékszerdoboz.. és itt ell is értünk a lényeghez. Szerintem neked egy pana 12-32 pankáka kell, ha meg tudsz lenni manuális élességálító gyűrű nélkül. Na, az pici a képe pedig kitobi szinten a legjobbakkal vetekszik. (Ezekből azért van jópár). Igaz ez is, eléggé műanyag, de méret/optikai minőségben páratlan.. Természetesen ez azén szubjektív véleményem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák