Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    Sziasztok! Gyors segítség kellene.... Szóval az Euronicsban van 1 db Pentax K200D típusú gép, 99.000- ft.-ért bruttó. Megnéztem, a doboz mellé dobozolt obin a típus végén szerepel a II. tehát akkor ez az újabb obi, ugye? Délutánig félretetettem, addig mondom gondolkozom, asszonnyal megbeszélem. Mama rábólintott. Véleményeteket szeretném kérni. Ez a típus volt az egyik kinézett, illetve mostanában a Canon 1000D. Ugyan Canonból a 450D tetszene, csak ahhoz "nincs kedvem" :(( Az 100D képei tetszenek, illetve a CMOS szenzor miatt nézegettem. A gép családi fotókra, kirándulások megörökítésére kellene. Fejleszteni (Obik, vaku, stb) a mentős fizetésemből nem hiszem, hogy fogom. Egy Nikon D50-est váltana, aminek döglődik a zárja. Feltétel, hogy a D50+18-55 kitobinál "jobb" képeket készítsen.
    Véleményetek? Megvegyem, vagy várjak..(D60 utód, 450D áresés az utód miatt). Írtátok, hogy megszűnt a K200D gyártása. Utódja lesz, vagy a K-m az utód...? Dilemmába vagyok, azt hittem még gondolkodhatok, de ez a 99e. ft-os ár csábító..

Új hozzászólás Aktív témák