Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csubuka

    addikt

    válasz rbalint88 #209647 üzenetére

    Köszönöm, a tippet :R

    Hmm, sajnos nulla darab van 4 millión (ennél többet nem akartam, mert itt tényleg csak púp a hátra a kocsi, csak a párom munkahelye így alakult...) belül :DD Dánia...

    4,5M az abszolút legalja a hibrid Yarisnak. Mondjuk friss műszakival legalább, 2012-es 173k km. Gondolom népszerű, mert "zöld"...

    Illetve nem tudom, hogy reális félelem-e vagy noobie gondolat, de 800m várossal indul az út, 30km pálya, 800m város (totál lapos az egész, domb sincs semmi... kb). Tudná-e így magát érdemben tölteni egy hibrid ilyen "érdekes" felállásnál ahhoz, hogy a pályán korrekt fogyasztást hozzon? Nagyon alacsony akksi töltéssel is tudhatja a gyári országúti fogyasztás adatot hozni?

    Ha hozza a gyári adatokat, akkor éve 200k HUF üzemanyagot tud megspórolni kb. meg 50k HUF adót egy Kia Rio-val szemben. 2,5M-körül azért Rioból van választék, persze nem mai csirkék azon sem :D

    Sajnos ha csak 200k-t spórol a hibrid, de mondjuk 10 éves korában felmerülhet már zsebbenyúlósabb tétel, akkor Dániában az a tétel ultrazsebbenyúlós lesz és képes lehet felenni a nyereményét, nem tudom persze, hogy ez mennyire jogos félelem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák