Hirdetés
-
PROHARDVER!
Mikrotik routerekkel foglalkozó téma. Mikrotik router típusok, hardverek, router beállítások, programozás (scriptek írása), frissítés, és minden Mikrotik routerrel kapcsolatos beszélgetés helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Reggie0
félisten
válasz
Statikus
#14157
üzenetére
Szia!
Igen, be lehet ugy configolni. Nekem is ilyen AP-m van es en is erre hasznalom az LTE modemjet.
Eloszor is azt kell, hogy mondjam az audience nem er annyit, mint amennyiert aruljak, mert az 1733mbps-es wifi ellenere valahol 500mbps korul tetozik a gyakorlati sebesseg egy geppel. Tovabba az 5ghz tartomany ketfele van osztva, az felso fele(5.3-5.7 GHz) megy a 4x4-es wifi chipsetre, mig az also fele a prociba integralt wifire, ami 2x2-es. A chipseten levo tartomany pont szuk annyira, hogy csak egyetlen 160MHz-es csatorna van amit lehet vele hasznalni.Itt talalsz egy tablazatot, hogy nekem milyen sebessegek jottek ki wifin: [link]
Ha felmesz ebayre akkor kb. felaron talalsz par napos hasznaltat. Csak europait nezzel, mert az usa-ban masok a frekvenciatartomanyok es korlatozasok.
Új hozzászólás Aktív témák
- Xiaomi Redmi Note 13 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- MS SQL Server 2016, 2017, 2019
- Azonnali készpénzes nVidia RTX 5000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen / csomagküldéssel
- Garmin USB ANT Stick jeladó eladó
- BESZÁMÍTÁS! MSI H310M PRO i5 9600K 16GB DDR4 240GB SSD 2TB HDD RTX 2060 Super 8GB NZXT Source 600W
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
ekkold

