Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chal

    addikt

    válasz Beniii06 #10628 üzenetére

    Ok ok, de azért ha van egy 802.3af képes Aruba switche, akkor gondolom nem azért kérdezte, mert amúgy nem tudja, hogy lehetne frankó dugasztápos poe adapterekkel meg tápfeladókkal is zsonglőrködni, hanem használni is szeretné. Pl. mert tud nyomni rajta távolról power cycle-t, monitorozhatja a fogyasztást, stb... Meg egyáltalán: ez egy jó cucc, nyilván ha már adott, akkor szívesen használja ki az ember, és a fent linkelt Ubiquiti konverterrel ez megvalósítható. Azt pedig írtam is hogy nem olcsó, ez sajnos ilyen, van benne egy jó minőségű stepdown konverter és kommunikál a switch-el is, nyilván megkérik az árát.

    Amúgy én is egy 3011-hez vettem alapvetően, mert száműzni szeretném a shucko elosztót és a kínai dugasztápokat a rackből teljesen (már csak a Mikrotiké maradt). De aztán hirtelen felmerült, hogy az egyik végponti eszköznél perpill fontosabb lenne a dolog. De fogok halászni egyet a 3011-hez is pl. ebayen olcsóbban majd, mert 2x8eFt-t egy kicsit sokallok itthonra tápegységkozmetikára én is :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák