Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    válasz nuke7 #602 üzenetére

    mert vettem már Audio-Technika ATR3350-t, ami nem csak hogy magától tönkrement, de többször elfelejtettem bekapcsolni, és néha meg úgy maradt, és lemerült. Az 10eFt volt, ami tökre pénzkidobásnak bizonyult... :(((

    Ehhez képest a König CMP-MIC8 mikrofon talán 1200Ft volt, nem kell bele elem, és tök jól működött, amíg el nem hagytam (kölcsönadtam). Vettem is beleőle még egyet, de az meg durván elkezdett torzítani, recsegni. Először akkor vettem észre, mikor rákötöttem a DJI Osmo Action-re, de utána kipróbáltam másba duva is, és mindenhol ezt csinálja... :(((

    Amúgy komoly dologra nem kell, a bukósisakba kell beraknom, és rákötnöm a kamerára. A külön hangrögzítő nem játszik, mert néha napokig megyünk, és a diktafont nem fogom pluszban nyomogatni, elég a kamerát, és összevágni meg tiszta szar mondjuk 30 perc videóanyagot 8 óra hanganyaggal... :(((

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

  • #16820480

    törölt tag

    válasz nuke7 #602 üzenetére

    Ja, oké, közben megtaláltam a topikban korábbról az ábrát, hogy mi a különbség a puska és a supercardioid karakterisztika között (amit szintén irányítottnak írnak mindenhol, azt hittem, hogy először, hogy az már szűkebb teret jelent).

    Még a Rode VideoMic-et (ez vagy ez? az akksi a különbség köztük, meg a highpass filter?) írtad valakinek korábban, az árban beleférne, csak ez nem megy PC hangkártyával :F Gondolom a hangkártya nem ad le tápot, szóval az első azért nem lenne használható, de a második elvileg sima 3,5-es jack csatlakozós és elemes.
    Ezt mondjuk rátenném egy mini tripodra és le a tévéállványra, vagy alá a földre.

Új hozzászólás Aktív témák