Hirdetés
- Milyen egeret válasszak?
- Második villámcsapás: teszteltük a ROG Raikiri II Xbox kontrollert
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Milyen videókártyát?
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Milyen házat vegyek?
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Milyen kompakt digitális fényképezőgépet?
- Ilyen olcsó sem volt még egy Apple notebook
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
Új hozzászólás Aktív témák
-
Dévacsen
senior tag
A Microsoft pénzdíjas pályázatot hirdetett olyan technikák kifejlesztésére, amelyek még azelőtt blokkolják a vírust, hogy az kárt tehetne a megtámadott rendszerben.
A Microsoft a Kaggle-en új versenyt írt ki olyan mesterséges intelligencia (MI) alapú megoldások létrehozására, amelyek oly módon hatástalanítják a kártékony kódokat, hogy azok semmiféle kárt ne tudjanak tenni a védett rendszerekben.
A szoftveróriás olyan technikákat keres, amelyek még azelőtt blokkolnák a vírust, hogy az elérné a célját, és így elejét vennék bármifajta adatsérülésnek.A cég felhívásában utal a korábbi, 2015-ös Malware Challenge-re, amelynek során soha nem látott méretű vírus-adatkészletet bocsátott a versenyzők részére, hogy a vírusok detektálására szolgáló technikák nyílt forrású fejlesztését ösztönözze. Az adatkészlet 16,8 millió rendszerről összegyűjtött 9,4 gigabájtnyi adatra rúgott, és célja az volt, hogy felhasználásával a lehető legnagyobb pontosságot biztosító rendszert fejlesszék ki.
A Microsoft összesen 25000 dollárral díjazza a versenyzőket, az első helyezett ebből 12000 dollárt kap, a második 7000 dollárt.
A verseny 2019. március 13-ig tart, további részletek [link]
Új hozzászólás Aktív témák
- Vírusirtó, Antivirus, VPN kulcsok GARANCIÁVAL!
- Game Pass Ultimate előfizetések 1 - 36 hónapig azonnali kézbesítéssel a LEGOLCSÓBBAN! AKCIÓ!
- Számlás!Steam,EA,Epic és egyébb játékok Pc-re vagy XBox!
- Bitdefender Total Security 3év/3eszköz! - Tökéletes védelem.
- Eredeti Microsoft termékek - MEGA Akciók! Windows, Office Pro Plus, Project Pro, Visio Pro stb.
- Kuriózum: Ozark Trail (amerikai) fejlámpa 600 lumen
- 195 - Lenovo Legion Pro 5 (16IAX10) - Intel Core U7 255HX, RTX 5070 (ELKELT)
- Samsung Galaxy A33 5G / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Apple iPad mini 4 (A1538) 128GB Wi-Fi Asztroszürke
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

