Hirdetés
- Keebmonnak hívják ezt az ultrakompakt "erőművet"
- Saját fejlesztésű notebookkal jelentkezett a VGA-iról ismert Moore Threads
- Szinte meg sem jött, máris fogyókúrára fogták a Logitech Rapid Triggeres egerét
- Hamarosan érkezik az EIZO első, kreatív profikat célzó OLED monitora
- Karnyújtásnyira a nyereség a Samsung chipgyártó részlegén belül
- Milyen videókártyát?
- Autós kamerák
- Keebmonnak hívják ezt az ultrakompakt "erőművet"
- Saját fejlesztésű notebookkal jelentkezett a VGA-iról ismert Moore Threads
- Vezetékes FEJhallgatók
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- PC-k milliói kerülhetnek veszélybe idén
- A Thomson exkluzív ajánlata - 1év Kaspersky Premium teljesen ingyen
- Milyen billentyűzetet vegyek?
-
PROHARDVER!
Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!
Új hozzászólás Aktív témák
-
janos666
nagyúr
Ha tényleg észlelhetően más látványt szeretnél, akkor sokkal inkább HDR, mint több pixel. Nyilván jót tesz neki a nagyobb felbontás is (az meglátszik pár 5-10 éves játék bizonyos elemein is), de 1080p SDR és 2160p HDR közt a tágabb színtér és fényerőtartomány sokkal látványosabb egy ilyen játékban, ami eleve egy lasershow (és ha láttad már mindkét képmódban a MEA-t, pár látványelemről szerintem egyértelműen lerí, hogy a HDR módhoz lett kitalálva).
De szerintem még HDR-en túl is inkább azért érhet meg egy második végigjátszást, hogy megnyugodjon az ember: "ez tényleg ennyi" (ami ürességet hagyott maga után a játék, az nem azért volt, mert pont a legérdekesebb dolgok felett siklott át elsőre az ember, nem maradt le semmiről), és mert a stílus kedvelőinek jobb érzés lehet ebben a köntösben lövöldözni, mint más hasonló jelmezben gyilkolászni (pl. Battlefield).
Nekem másodjára még jobban felhívta magára a figyelmet, hogy mennyi felesleges időt pazarol el az ember életéből (ide-oda szaladgálások), milyen üres, és tovább rontja a szájízt a tudat, hogy ez már vélhetően örökere befejezetlen marad (nem csak DLC, de közvetlen folytatás se valószínű).
Én azóta is erősen javaslom minden identitásválságban tetypedező RPG-orientált mindenevő játákosoknak és/vagy elvonási tünetekben szenvedő régi-Bioware-függőnek a 2017-es Torment-et. Sajnos messze nem lett tökéletes ez sem (a grafikai minőség pl. nyugodtan kritizálható, illetve ezen is látszik, hogy nem aknázták ki teljesen a potenciált, csak dolgoztak míg le nem járt a legutolsó határidő és/vagy elfogyott a költségkeret), de az mindenképp sikerült neki, hogy felidézze az 5-10 évvel korábbi RPG játékok hangulatát/erényeit, és ez nagyon klisésnek hangzik, de nálam tényleg sikerült beváltania az ígéretét. Azt mondja segít megkeresni a játékosnak a választ a kérdésre: "What does one life matter?" --- Kb. két héttel a játék befejezése után tényleg megfogalmazódott bennem a válasz erre, megértettem mi motiválta a játékban hozott döntéseim, ami korlátozottan kivetíthető a hétköznapi életünkre is.
Az Andromeda ettől egyszerűbb kérdésekből vet fel sokat, de általában a kérdés is kimondatlan marad, míg a válasz legfeljebb is ködös, illetve legtöbbször nem velünk mondatja ki a mi saját válaszunkat, hanem a szánkba adja a sajátját.
Ilyen pl. az a Angara lelki válság a "teremtett faj" kérdésben (számít-e, hogy evolúció az egysejtűtől, "Isten", vagy másik "ember" teremt valaki...), vagy a bennszülött/bevándorló népek konfliktusai (ami most divatos téma felénk is), stb. Ott vannak, de nekem nem igazán sikerült újraformálnom (akár megerősíteni, vagy módosítani) a véleményem a segítéségével semmiről.Bár most, hogy belegondolok, a meglepetés-románc she-Ryder és bi-Vidal közt talán az eddigi legjobb Bioware-románc. Teljesen meglepett, mert a játék korai verziójában tudomásom szerint nem létezett (illetve a he-Ryder karakterem amúgy sem volt / lett volna rá vevő), emiatt tényleg spontánnak érződött. Persze tömör, kidolgozatlan (de tényleg mit is várnánk, ha utólag szúrták bele patch-ben és az egész játékban semmi nincs úgy igazán finomra csiszolva, főleg nem a karakterek lélekvilága). Csak úgy futottam vele és "így alakult", nem tűnt olyan előkészítetten odasugalltnak, mint a legtöbb ilyesmi.
Új hozzászólás Aktív témák
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Milyen autót vegyek?
- Építő/felújító topik
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Milyen videókártyát?
- Autós kamerák
- lkristóf: Prohardver fórum userscript – hogy lásd, mikor neked válaszoltak
- Wuthering Waves
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- További aktív témák...
- Csere-Beszámítás! Playstation 5 Slim Disc Edition ( Lemezes Slim PS5 Konzol.)
- Alkalmi vétel! HP Omen 17! I7 12700H / RTX 3070Ti 8GB / 1TB Nvme SSD / 16GB DDR5 !
- Eladó Konfig I5 12400F 16GB DDR4 256GB SSD 500GB HDD RTX3060 12GB!
- DeLL Precision 5560 Munkaállomás Intel Core i7-11850H/32RAM/512SSD/RTXA2000/FULL HD IPS kijelző
- Komplett Otthoni Iroda Csomag: Lenovo G580 (SSD, 6GB) + Samsung lézeres multifunkciós nyomtató
- Apple iPhone 12 Mini 128 GB Fekete 1 év Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- Beszámítás! Lenovo LOQ 17IRX10 FHD Gamer notebook - i7 13650HX 24GB DDR5 1TB SSD RTX 5050 8GB
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro 256GB Space Black -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3235
- DDR3 so-dimm 8GB notebook RAM modul Samsung
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro Max 128GB Gold -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4382, 100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

