Hirdetés
- A végletekig optimalizálja a SensorPaneleket az új AIDA64
- Egy kritikus technológiában nem ért egyet a TSMC és a Samsung az Intellel
- Mégis van lekvár a Donut Lab szilárdtest fánkjában?
- Dögrováson lévő Samsung telefonból még mindig csinálhatunk DeX-es minigépet
- Esportra szánja ezt a gamepadot a GameSir
-
PROHARDVER!
Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!
Új hozzászólás Aktív témák
-
[Prolixus]
addikt
válasz
#58450688
#680
üzenetére
Ezt találgatja mindneki, hogy ha jó messze,meg sokkal később játszódik, hogy lehet, hogy van N7, hasonló a páncél, majdnem ugyanolyan a fegyver...ezért mondtam, hogy az alapfelütés nagyon fontos lesz, valami trükkös dolgot kell kitalálniuk, hogy ezek a visszatérő elemek ne legynek totál bullshit szagúak.
Én azt mondom, hogy inkább legyen hihető, meg átgondolt, mint legyenek a rajongók kedvéért, kényszeresen beleszuszakolt elemek, csak hogy legyen valamihez kötődni.
"Még egy dolog, nekem az is gyanús, hogy lehet időben messze lesz a trilógiától, de lehet nem az embere számára. Mert nehogymár annyit fejlődjenek pl ezer év alatt, hogy kicsit más a páncél formája?
"Akkor kinek a szempontjából? A hangyák esetleg a kolibrik?
Ha az időt nem objektíven mérik (évek, napok stb. aminek megvan a maga "csillagászati alapja") a kijelentéseikben, akkor valamilyen létforma átlagos élethossza lehet esetleg a mérce. Mivel ember lesz a főszereplő, meg a rajongók, vagyis mi is azok vagyunk, ez lenne még egy reális opció. Ha emberöltőben rakják messze a sztorit, az is sokszáz, de inkább ezer évet jelent. Szóval ezt a logikai ellentmondást, hogy időben messze játszódik, de a technológia alig változik, max valami olyannal lehetne feloldani, hogy a hanygák élethosszát veszik mértékegységként.
Az asariknak párezer év is csak néhány generiáció ugyebár.Nekem konkrétan elképzelésem sincs, hogy mit fognak kitalálni ezekre a kérdésekre. Azt mondjuk én sem hiszem, hogy a páncélok kinézete olyan hihetetlen sokat változna párszáz év alatt (hacsak nem fejlődik a technika is brutálisan mellé, de nem hiszem, hogy nagyon durván el akarnának rugaszkodni a mai fizikai valóságtól, nem minden tekintetben legalábbis...), de hogy tökugyanolyan csúzlikkal szaladgálnak egy tökmás galaxisban meg egy sokkal későbbi időben?
Max. valami olyan elborult fantáziátlan dolog jut eszembe, hogy a trilógia eseményei alatt keletkezett valami féreglyuk valahol, amin ezek a jóemberek átmentkek, így egy másik galaxisba kerültek, meg időben mondjuk sokezer évvel előrébb, de nekik ez az időbeli ugrás csak pár perc volt, így értelemszerűen a technológia nem fejlődött ezalatt. És akkor ezek ott arrafelé kolonizáltak bolygókat vagy nemtom, és az 2ugrás2 után járunk mondjuk tizenpár, vagy 100 évvel esetleg. Az "átugrottak" meg megalapították az új galaxisban, az új otthonban is a korábbi intézményeiket, így létezik arrafelé is az N7 osztag meg ilyesmi.
Új hozzászólás Aktív témák
- iPhone topik
- Mozilla Firefox
- Milyen TV-t vegyek?
- Gyúrósok ide!
- Melyik tápegységet vegyem?
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Szeged és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Ventilátorok - Ház, CPU (borda, radiátor), VGA
- Autós topik
- Így fotóz és ennyire melegszik a Galaxy S26 Ultra
- További aktív témák...
- Beszámítás! VALVE INDEX virtuális valóság szemüveg garanciával hibátlan működéssel
- Honor Magic6 Pro / 12/512GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- AKCIÓ! LENOVO ThinkPad P15 Gen 1 munkaállomás - i7 10850H 16GB DDR4 256GB SSD Quadro T2000 W11
- Huawei P20 Lite 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Keresünk iPhone 14/14 Plus/14 Pro/14 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
"
Az asariknak párezer év is csak néhány generiáció ugyebár.
