- VR topik
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Radeon RX 9060 XT: Ezt aztán jól meghúzták
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Milyen videókártyát?
- Milyen TV-t vegyek?
- Fujifilm X
- Ez már a középkategória: teszten a GeForce RTX 5070
- Milyen billentyűzetet vegyek?
-
PROHARDVER!
A rendelkezésünkre álló információk alapján, a szoftver PC-re való telepítése Magyarországon nem minősül illegális cselekménynek. Ettől függetlenül a szoftver módosítása továbbra sem megengedett, ezért a továbbiakban az ilyen verziókra történő bárminemű utalástól kérjük mindenki tartózkodjon!
Tartalomjegyzék:
1. Előkészületek
2. macOS telepítő USB létrehozása
3. Clover telepítése
4. macOS telepítése
5. Telepítés utáni tennivalók
6. Támogatott Grafikus processzorok
7. Előforduló hibák, támogatott WiFi+BT/Ethernet eszközök
8. Hogyan kérjünk segítséget, ha nem működik?
9. Hasznos linkek
10. Hasznos alkalmazások
11. Hasznos alkalmazások (társtopikból a hasznos programok és hasznos apróságok címek alatt)
12. Windows Dual-Boot (egy meghajtón/külön meghajtón)
Új hozzászólás Aktív témák
-
ΞΔGLΞ
nagyúr
válasz
#92049152 #24951 üzenetére
Köszi!
Megpróbálom így is feltelepíteni, egyébként betudtam töltetni boot előtt a GraphicsEnabler=No paranccsal, de 5 perc után kifagyott. Nagyon belenézni sem tudtam. Ok, mondom csinálok egy másik telepítést, itt már automatikusan kivettem a pipát GraphicsEnabler=Yes-nél, igaz simán bebootolt, de csak 1024-es felbontásom van most. LAN sincs még.
Próbáltam összeszedni pár kext-et, hogy legalább net legyen win alatt. Erre most cseszik beengedni, mivel hogy állítólag rosszul ütöm be a nagyon nehéz négy darab nullát, amit megadtam az elején. XD
De akkor megpróbálkozom így is, ahogy te írtad. Egyébként a billentyűzetre mi a megoldás, az érdekes, hogy a betűk szinte szanaszét vannak. csak egy példa, konkrétan az F helyén van az M.
Az asmedia port az melyik a HERO VII deszkán?
Új hozzászólás Aktív témák
- BESZÁMÍTÁS! ASROCK H310CM i3 9100F 8GB DDR4 240GB SSD GTX 1050Ti 4GB DeepCool Tesseract Chieftec500W
- Csere-Beszámítás! Asus Dual RTX 4060Ti 8GB GDDR6 Videokártya!
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B760M i5 14600KF 64GB DDR4 512GB SSD RTX 3080 10GB Corsair 4000D Airflow 1000W
- BESZÁMÍTÁS! MSI MAG321QR 32 165Hz WQHD 1ms monitor garanciával hibátlan működéssel - használt
- Apple iPhone 14 Pro 128GB Kártyafüggetlen, 1Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest