Hirdetés
- Zeneszerkesztő és DJ topic
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Fujifilm X
- Mikrokontrollerek Arduino környezetben (programozás, építés, tippek)
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Milyen videókártyát?
-
PROHARDVER!
Új hozzászólás Aktív témák
-
BullKoxa
őstag
válasz
Iginotus #45405 üzenetére
Szia! Bocsi hogy írok! Erre reagálnék " Háztartásban 16 Amperes biztosíték van. Maximum háztartásban 32 amperes lehet ezt külön kérésre E-ON ingyenesen cseréli ha csak 16 Amperes van "
én 2 éve vettem lakást még alu vezetékek voltak, ez csere komoly réz drótra, vésés meg minden én mondtam meg hogy hol legyen még konnektor kapcsoló hely stb . És feketén 20A volt fent, az Eon nekem 16A-t tett fel. Sajna nem kérdeztem tőlük hogy mennyiért cserélik nagyobbra, de azt tudom hogy Max 32-re cserélik.
De én ilyen 100K árakat hallottam ha nagyobb Ampert akartam volna feltettetni. Valami fázist vagy mit is cseréltetnem kellett mert mondták a villanyszerelők ha az Eon gondol egyet és felcseréli a polaritást vagy mit akkor mindenem tönkre meg. Mondta szerelőm hívjam a szolgáltatóm és mondjam azt hogy elszólta magát a 16A-s kapcsoló a villanyórán, és ekkor már tudták hogy mért is kell jönni, fázist vagy mit cserélni nálam. -
BullKoxa
őstag
Sziasztok! Azt hiszem itt olvastam hogy lehet közvetlen a gyártótól is kártyát rendelni.
Linkeket tudnátok adni ? Csak hogy reális áron lehessen venni, ne a boltokat gazdagítsam ( az óriási hasznuk miatt, amit pofátlanul rátettek )! -
BullKoxa
őstag
válasz
Kkitti78 #43177 üzenetére
Én ennyit találtam .
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
Ebben a topikban a bitcoin-tól (BTC-től) eltérő kriptopénzek (az alternatív kriptopénzekkel, ún. "altcoin"-okkal) bányászatával foglalkozunk.
- Politikai mémek
- Samsung Galaxy Z Fold5 - toldozás-foldozás
- Interactive Brokers társalgó
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Konzolokról KULTURÁLT módon
- Honor 200 - kétszázért pont jó lenne
- Motoros topic
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- További aktív témák...
- Dell Latitude 5510, 15,6" FHD, i5-10210U CPU, 16GB DDR4, 256GB SSD, W11, 27% áfás számla, 1 év garan
- HP ProBook 640 G8, 14" FHD, i5-1135G7 CPU, 16GB DDR4, 256GB SSD, W11, 27% áfás számla, 1 év garancia
- HP ZBook Studio G4, 15,6" FHD, i7-7700HQ CPU, 32GB DDR4, 256GB SSD, M1200 4GB VGA, W11, 27% áfás szá
- Yamaha RX-V4A
- Üzleti Laptopok, PC-k, 27% áfás számlával !!! Legjobb árak !!! Ingyen szállítás !!! Mi kell még???
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
- Bomba ár! Dell Latitude 5310 - i5-10GEN I 16GB I 256SSD I HDMI I 13,3" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- iKing.Hu - Apple iPhone 14 Pro - Deep Purple - Használt, karcmentes, 100% akku
- Új! HP 230 Vezetéknélküli USB-s Billentyűzet
- AKCIÓ! ASUS MAXIMUS VIII HERO Z170 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest