Hirdetés
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Milyen videókártyát?
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Milyen TV-t vegyek?
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Philips LCD és LED TV-k
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- Vezeték nélküli fülhallgatók
-
PROHARDVER!
A Linux Mint bemutatása
Új hozzászólás Aktív témák
-
mikoljan
tag
Java-t és a Flash-t csak tájékoztatásul írtam, hátha köze lehet bármihez is.
Ahogy írtam, a Kérem várjon felirat fogad és onnan nem lép tovább.
Igen, Adguard dolgozik a gépen és jó volt a gyanúd, ahogy kilőttem már be is léptetett a netbank-ba. Köszi szépen!
Igen, feltettem a pepperflash-t. Tegnap észrevettem, hogy kicsit diafilmesen játszott le egy videót az index.hu-n FF alatt a gép. Inaktiváltam az egyiket, de úgy láttam, hogy a másikat is kilőtte. A videó lejátszása érezhetően simább lett, viszont az ustream-es videónak már kellene valami, mert azokat nem tudtam már lejátszani.
-
mikoljan
tag
Sziasztok,
Sajnos nem tudok a netbankba (Erste) belépni a Firefox alatt, a Kérem várjon felirat után nem enged be, és én már eleget vártam. (Eddig a Chrome-ot használtam és ott sikeresen be tudtam lépni, azonban az újabb verzió állandóan kifagy és omlasztja a DE-t.)
Tudtok ötletet adni, hogy mit kéne machinálni a rendszeren vagy Firefox alatt, hogy sikeres legyen a belépés?Rendszer: Linux Mint 17.3 - Cinnamon
Kernel: 3.19.0-32 (ezzel legalább nem kapok fekete képernyőt, ha omlik a Chrome)
Java: openjdk version "1.8.0_91"
Shockwave Flash 11.2 r202
Shockwave Flash 21.0 r0
(Miért kell kettő Flash?!)
GPU: Intel 965GM
OpenGL Version: 2.1 Mesa 10.1.3Köszi a segítséget előre is!
-
mikoljan
tag
#1719
Köszi a gyors választ, fradi81!
Rászabadítom a rendszerre. -
mikoljan
tag
Sziasztok Guruk,
A képen látható mentéseket nyugodt szívvel kijelölhetem és telepíthetem? Nem fog kikönyökölni a rendszer, ha jól olvastam - és gondolom -, csak a megerősítést kérném szépen.
Köszi!
-
mikoljan
tag
#1381: ubyegon2, köszi! Meglesem ezt is b-tervnek.
Mint 16 vs Mint 17: elgondolkodtam rajta, sajnos most nincs sok időm, hogy olvasgassak utána, talán 1 hónap múlva. Nem tudom, hogy milyen nyavajával járhat a frissítés: WinXP, GRUB update, torrent-ek, NAS, stb.bob.zxr: köszi neked is!
A csomagkezelőben ezt a verziót találtam: 37.0.2062.3-1 Vagy repo-t kéne állítanom a 36-os bétához? -
mikoljan
tag
Sziasztok,
Linux Mint 16, Google Chrome 35.0.1916.153
Azt szeretném megkérdezni, hogy lehetséges downgradelni a fenti böngészőt? Megzakkanok, hogy a hosszú i-t nem lehet értelmesen begépelni, csak billentyűkombinációval.
(Vakon gépelek, nem sas módjára pötyögök két ujjal, webes mail-t használok, fórumozok és már megszoktam a Chrome-ot.)Köszönöm a válaszokat előre is!
Új hozzászólás Aktív témák
A topik célja: Segítségnyújtás a Linux Mint-et használó kezdők és haladók valamint a még csak azzal ismerkedők számára.
Kérdés előtt olvasd el a topik összefoglalóját! -> [link]
- HIBÁTLAN iPhone 14 256GB Starlight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3799
- REFURBISHED - DELL Thunderbolt Dock WD19TBS (210-AZBV)
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS4031
- Beszámítás! Apple Macbook Air 15 M2 2023 8GB 256GB notebook garanciával hibátlan működéssel
- LG 83B4 - 83" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

Rowon

