Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz I02S3F #79793 üzenetére

    Pontosan.
    Nem az OS eszi, az ha magához tér, üresbe elketyeg 2-3% procival.
    Aztán beüt egy stream FHD-be, netántán HEVC és finito, meghalt a rendszer.

    Mustármag,
    Amúgy jó lesz szerintem, annyi a benchmarkja a procidnak mint az enyémnek (csak az tiéd 65W TDP az enyém meg 6W :B ) és még meg van támogatva egy dedikált videokarcsival.
    A ram a szűk keresztmetszet, a Mint feláll kb. 6-700 megával de ha rányitsz pár szoftvert meg egy böngészót 5-6 tabbal akkor elfogy a 2GB.
    és ha HDD-re elkezd visszaswappolni az nagyon lerontja az élményindexet sajos.
    Ha fel lehetne hozni 4 gigára, meg egy használt SSD akkor az a gép egészen használható lenne.
    Bár a fene tudja, a proci natív utasításkészletéből pár dolog hiányzik ami nekem megvan. akkor majd izomból fog dolgozni de ahhoz meg karcsú.
    Ami Win alatt elment a gépeden, az Linux alatt is el fog futni az biztos.

    Pudding próbája az evés, nem bonyolult egy Mintet feldobni és használni sem nehéz.

    [ Szerkesztve ]

  • Mustármag

    őstag

    válasz I02S3F #79793 üzenetére

    Köszönöm a választ. :R

    A yt csak akkor fekszik meg ha a háttében dolgozik a win.(és sztahanovista mert csak csinálja)

    Tordaitibi,
    Az jó hír. Azért üzemeltem be ezt a gépet mert nem akarom a fő gépet 2 youtube videóért bekapcsolni pazarlásnak érzem, a telefon kicsi és kényelmetnel, tabletem meg nincs, csak erre szintén pazarlás lenne befektetni, veszek bele egy SSD-t az tuti mert egy SATA nagyon kattogos recsegős winchester van bene. A rammal az a baj hogy hisztis a lap és nem indul akármilyennel annó amikor még aktív szolgálatot teljesített vettünk bele 2-3 kit et 2+2-böl két kitet és egy 4-est, ugy hogy vittük hogy "E" mellé vagy helyett lenne, de nem akarta,(egyebként kedvesek voltak bolti vásárlás volt mindet szó nélkül viszavették) Ebayen rendeltem pontosan olyat ami benne van, refund lett belőle, feladtam. De most néztem +2gb pontosan ilyen ram, 5000 alatt nincs, kicsit fusztráló.

Új hozzászólás Aktív témák