Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #33253120

    törölt tag

    válasz hcl #41550 üzenetére

    Valami long supported megoldás érdekelne első körben, de az is lehet, hogy megmérgelem magam, felrakok valami outdated rendszert, és úgy bekorlátozom, hogy csak úgy nyekken. :D

    De még ráérek agyalni, mert a darabokban kapott gépet először hardveresen kellene összerakni, ott lesz egy kis zsanér fejvakarás, (kiszakadt a műanyagból az egyik oldalon a beragasztott anya) meg pucolás, káva ragasztás, meg kis ez, kis az, és most tudtam meg, hogy nincs időm vele kínlódni.
    Azt mondta az eladó, hogy a vga döglött meg benne, leakasztottam a maradék egy zsanérról, megfektettem a kijelzőt, két napja dolgoztatom, és eddig nekem nem ment el a kép. Azt sem tartom kizártnak, hogy a rossz zsanér miatt a nem jó állásban maradt lid kapcsoló szivatta meg őket, de még nem volt időm ránézni.

    Mivel nem elsődleges gép, és eddig is megvoltam nélküle nem fontos. Ráérek kikeresni a megfelelő rendszert. :)

    Ez most ilyen unaloműző... :)

    Mindenesetre köszönöm mindenkinek a segítséget, majd jelentkezem, ha újra aktuális a dolog. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák