Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DittyCat

    tag

    válasz ubyegon2 #29902 üzenetére

    Köszönöm. Akkor lennék a legboldogabb, ha nekem nem kéne ilyen újratelepítésekkel bíbelődni, csak működne az egész, míg világ a világ :) ! Szóval elvileg most 2019-ig nincs vele dolgom, vagy még tovább? Eszményi :) ! Tök jó.

    Most egy olyan problémába futottam bele, hogy a régi lemezeim, amiken mp3-as zenei mappák vannak, nulla tartalmat mutatnak, a Linux nem ismeri fel ami rajtuk van, mintha tényleg szó szerint üres CD-k/DVD-k lennének (a lemez címét látja, de ami rajta van, azt nem és a tulajdonságoknál ki is írja, hogy 0 bit). Ezek persze sok esetben Windows Media Playerrel lettek írva, úgyhogy érthető. Viszont grabber programot simán találtam, a sima audio CD-ket az jól kezeli, be is grabbeltem párat. Az mp3-akat meg megoldom másképp (munkahely, párom gépe).

    Ja, és témát is tudtam cserélni :) ! Igaz, hogy mindig jön valami újabb megoldandó feladat vagy nehézség, de már ott tartok, hogy több a siker.

    Igazad van, hogy néha kicsit lassú a rendszer, de nem vészes. Abban is, hogy én nem vontam össze a sokféle Ubuntut, így persze más eredmény jön ki, de összességében sokan javasoltátok nekem a Mintet és nem csalódtam. Mondjuk az Elementary OS még eléggé izgatja a fantáziám...

    "Élek... vagy csak álmodom?"

Új hozzászólás Aktív témák