Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hatD

    tag

    Pár napja tulajdonosa vagyok egy LW659s típusú készüléknek
    Nagyon sok hasznosat olvastam itt a fórumon keresgélve, de azért maradt még kérdezni valóm.
    Itt a fórumon és a kezelésiben is azt olvasom, hogy a DVR felvétel céljából csatlakoztatott külső merevlemeznek
    "Biztosítsa a külső tápellátást igénylő USB tárolóeszköz tápellátását. Ha ezt elmulasztja,előfordulhat, hogy a készülék nem ismeri fel az eszközt."
    Itt vagyok zavarban, mert a külső tápot igénylőnek ez természetes, de ha csak USB tápos 2,5"-os lemezről van szó az megy-e vele zavartalanul?
    Én külső táp nélkülit szeretnék használni, kérem az ezzel kapcsolatos tapasztalatokat.
    A második kérdésem talán elhamarkodott, mert használat közben talán megoldódik, de azért felteszem.
    A kezelési 86 oldalán ezt írják:
    "Ha felvétel közben a készüléket kikapcsolják, akkor az éppen rögzített felvétel mentése
    esetleg nem történik meg. Ezért érdemes előbb megnyomni a STOP ( ) (LEÁLLÍTÁS)
    gombot, ellenőrizni foglalt, illetve felvételi listát, és csak ezután kikapcsolni a készüléket."
    Ez így elsőre furcsa, mert talán azért akarom a műsort rögzíteni, mert távozom és a készüléket ki akarom kapcsolni, de a felvételt nem akarom leállítani.
    Gondolom mindezek megoldottak, csak a kezelésiből nem érthetőek, hiszen az időzített felvétel is feléleszti a TV szükséges funkcióit.
    Mindenkinek köszönöm a segítségét.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák