Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Watt25

    veterán

    válasz huncutka1029 #13248 üzenetére

    Akkor én még kiegészítem a saját tapasztalataimmal (LV5590):

    Működik a DVR és a TimeShift 30GB-os vinyóval is (próbáltam!), azonban minden felvétel előtt reklamál, hogy nincsen elég hely. Azonban én inkább itt fordítási pontatlanságra gyanakszom és csak azt kéne kiírnia, hogy "nincs valami sok hely". :) Vagyis figyelmeztet, hogy szerinte elég kevés a műsoridő, amit rögzíteni tudunk, de aztán elindítja a rögzítést és nincsen vele gond. (A 30GB-os vinyóra rögzítettem már teljes F1-et a MindigTV-ről - HD-ban!)

    Ebből következik, hogy nem foglalhat le 40GB-ot a TimeShift-re, mindenki eddig 20GB-ról írt, sokkal valószínűbb ez az érték. (Esetleg függ a vinyó méretétől?)

    A szabad rögzítési időt túl szigorúan számolja a TV, sokkal több műsor fér rá, mint amit kiír a jobb felső sarokba.

    Ez utóbbi ugye azzal függ össze (amit talán már itt is megírtam), hogy a TV a kapott stream-et rögzíti, annak a bitrátája pedig a szolgálatótól függ. MindigTV esetén ez elég alacsony, többi szolgáltató esetén általában magasabb, azonban akkor sem lehet olyan magas, mint amivel a TV számol... (Ezért fér rá több, mint amit kiír.)

    Ha elindítjuk valamelyik programot (YouTube, stb.) akkor azonnal törlődik a teljes TimeShift tartalma!

    Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

Új hozzászólás Aktív témák