Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kexksz

    addikt

    válasz Cyberbeni #4147 üzenetére

    Tegnap WW top 3/0 earlyben, játék végén +150el több creep mint enemy toposnak, folyamatos sikeres mid gankek -> lose. Te esküszöm tudsz valami titkot, amit senki sem.

  • ChromeX

    addikt

    válasz Cyberbeni #4147 üzenetére

    Az mondjuk engem is érdekelne hogy ha mondjuk mondjuk hogy miden vagyok, van annyi esze a midesüknek hogy nem öleti meg magát nem tudok elfeedlödni és ehhez valljuk be nem kell sok ész, na de viszont a boton is és a topon is feedelnek mint az allat lehet hogy krva jol jatszok és megölöm egyszer teszem azt az ellent miden de csak talan 15perc után kis szerencsével, én szereztem egy killt amiért vért izzadtam de feldughatom ha mondjuk a bot és a top is olyan könnyu killeket ad az ellnek hogy semmit nemérek hogy jol jatszottam.

    de oké mondjuk ad carryvel legyen az hogy elfeedelnek lent nagyon minuszba van a carryjuk meg a support de mondjuk a topos és a jungeler is jól áll náluk, ezeket hogy fogod megölni egyedül? :) akarmennyire vagy elfeedelve akkor is 2 ütés leszel, ahoz hogy hamarabb ölj meg egy tanky elfeedelt enemyt carryvel szerintem nagyon sok kill kell, ergo egyedül nem mondom hogy lehetetlen de szinte nem lehet jatékot nyerni.

    csapat jaték nem véletlenül 5 emberből szerintem elég ha egynél kilóg a lóláb már könnyen lehet bukó.

    a jó meccs ismérve a kevés kill :) de ezt gondolom tudod, pontosabban ez igy nem teljesen igaz de mondjuk ugy hogy ez esetben élvezetes a játék. én speciel nem élvezem hogy balfszokat lövöldözök és van 20killem

    igazaból nem jatszom régóta január végén kezdtem de elég sokat jatszom, és még mindig nagyon sokmindent nemtudok de mar nem érzem hogy béna lennék.

    [ Szerkesztve ]

    Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

Új hozzászólás Aktív témák