Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Redneck

    veterán

    Egy szerintem elég gáz dologról szeretném kikérni a véleményetek:
    A fehérvári úton új a burkolat. Nagyjából 10 éve meg kellett volna csinálni, de ez most mellékes. Bringasávot is festettek, erről szeretnék írni, hátha más is jár arra.

    Mióta kész van, észrevettem hogy szürkésfehér por van a téglaszínnel festett részeken, és émelyítő műanyag szaga van. Valahonnan ismerős a szag a műanyag iparból de nem tudom hova tenni. Abban biztos vagyok, hogy nem frankó anyag, legalábbis nem szerencsés belélegezni.
    Ma pont meg kellett álljak az egyik lámpánál egy ilyen felületen és konkrétan hányingerem lett a szagtól, alig kaptam levegőt. Igyekeztem a karomhoz nyomni az orrom és a szám, és úgy szuszogni, mert nagyon rosszul lettem. Eddig is éreztem ha áttekertem egy ilyen felett, és nem tetszett, de ez most különösen rossz volt.
    Utána kb. 20 perccel elmentem futni, és alig kaptam levegőt, szokatlanul rosszul ment.

    Szerintetek mi lehet? Hol kéne jelezni hogy ez nem fasza? Mióta elkészült, egyszer sem takarították le. A kvarchomok szerű por ott figyel rajta, érdekes módon, az eső sem mosta el, és a szag is mindennap feltűnik.
    Más is tapasztalt hasonlót?

    Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Új hozzászólás Aktív témák