Hirdetés

Aktív témák

  • detroit17

    tag

    Srácok meg volt az első MTB versenyem is :DDD Robinson kupa
    Az csapatvezető szombat este kijött értem felmetünk nyíregyre az egyik csapattársamnál aludtam,onnan reggel 7 körül mentünk pályát építeni,padok at kirakni , szalagozni meg ilyenek,nem tudom hány órától de reggel kb fél 10-ig szakadt az eső,de utánna már nagyon jó idő volt.
    A verseny meg nagyon jó volt 800m volt a pálya 3 rövid de igen meredek emelkedővel,és egy kevés kavicsos rész ott lehetett egy kicsit pihenni,legalább is azt hittem, :)
    MINDEN TISZTELETEM A MTB-osoké, nagyon tetszett,de az országútizást nem cserélném le :)) ,jó volt ez is de nem az én szakterületem,egy edzésnek jó volt, a verseny előtti este kipróbáltam a kölcsönbringát borultam is vele:D adtak egy két tanácsot hogy menjek fel az emelkedőkön meg ilyenek,a végére már egész jó volt.
    Amúgy a kategóriámba 2-ik lettem :C ,(de nem volt fer,mert az első évekóta versenyekre járt,akkor mért nem nevezett be a profi részlegbe,én a kezdőbe voltam,na mindegy így is jó volt) 8 kört kellett menni azon a gyilkos pályán.

Aktív témák