Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz fordfairlane #4167 üzenetére

    Szerinted abban is igaza van (ha már így igazából konkrét tartalom nélkül véded, bár szerintem nincs rá szüksége, nagy kisfiú ő már ahhoz, hogy megálljon a lábán :DDD), hogy a "milliomos államtitkár jövedelmezőbb", tehát akkor ebből következik, hogy le kell fosni a honlapja dizájnját? Ez volt az érvelése, erre mondtam az előbb, hogy hibás (úgy látszik, nálad az a hsz. kimaradt, vagy csak nem foglalkoztál vele).
    Egyébként nehogy megmagyarázd, értem, hogy mit akar mondani, csak rosszul fejezi ki magát, és a "majd ti is meglátjátok"-jellegű, apáskodó kommentárjai (~ kb. "bizony, én már tudom, mi a dörgés, ti még nem") elég rosszul jönnek ki. Persze biztos nem ez volt a szándék, de így hangzott.
    Igazából az egymás meggyőzését valahol ott kellett volna abbahagyni (szerintem neki), hogy "nem ez a szakmám, de próbálkozom, készítettem egy honlapot, nem is lett rossz, de elfogadom, ha elláttok tanácsokkal, mert ti ezt valószínűleg jobban tudjátok, és ti sem mondjátok meg a frankót a kertészkedésről".
    Azt sugallta, hogy a gazdagabb rétegre szeretne építeni, nyilván jól jön a lóvé, ez tök rendben is van, de akkor meg annál is inkább foglalkozni kell a honlappal, mert fontos az imázs (mondom ezt úgy, hogy mint mondtam, abszolúte nem az én szakterületem a dizájn, nagyon távol áll tőlem, de attól még tény, hogy nagyon fontos).

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák