Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KovácsGéza

    tag

    válasz God Vazzeg #261 üzenetére

    Szia!

    Te is elfelejted azt a tényt, hogy ez a második alaplap, amivel ugyanezt csinálja!!!


    Leírom az egész történetet, hátha ez segít megérteni a dolgot és a miérteket.

    Adott volt egy configom, egy ASUS A7V8X alaplap, és hozzá egy Athlon Xp 2400+ Thoroughbred-B magos procó. Benne a jelenlegi VGA, HDD-k, optikai meghajtó, táp, 256/333 és egy 256/400 DDR. Soha semmi bajom nem volt vele, eddig még ilyen stabil konfigom sosem volt, pedig 1990-óta van IBM pc-m.

    Aztán történt az, hogy felhívott a sógorom:

    ''- Na szevasz sógikám! Te figyelj, Géza, lecserélem a cuccaimat, neked adnám szülinapodra a lapomat, CPU-mat meg a memóriákat.''

    Erre én okét mondtam. Az ő cucca egy kategóriával volt jobb, mint az enyim, KT600-as ASUS lap, nem tudom a tipusát, csak annyiban különbözött a régitől, hogy volt rajta spidif kimenet meg wlan csatoló hely. A procó is egy kategóriával volt magasabb, egy Athlon XP 2700+ szintén Thoroughbred-B maggal.

    Régi cucc ki, elad, új cucc be. Ekkor kezdődött a kálvária.

    Azóta ugye vettem új alaplapot, processzort, memóriákat. <= Ha még is ezek közül van valamelyikkel baj, akkor én vagyok a világ legszerencsétlenebb embere, aki kétszer egymás után kifogott hibás lapot, memóriát, vagy CPU-t, ami ráadásul még ugyanazt a hibát is produkálja. Előfordulhat ez a dolog matematikai esély van rá, de lássuk be igencsak kevés.

    Aki megoldja a dolgot annak feldobok valami díjat. Sör, vagy egy 25-ös csomag üres DVD, valami!

    Monsieur! Azonnal kovessen engem, bitte!

Új hozzászólás Aktív témák