Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • föccer

    nagyúr

    válasz Sublime1 #1313 üzenetére

    Szia!

    Nem tudom, hogy mi a baja. A megadott infókból próbálkozok ötletelni. Volt egy ilyen tippem. Az is lehet, hogy megy alaplapi kondi kezdi megadni magát, és ezért lettek gyakoriak a hibák. Viszont a linkelt képekből az látszik, hogy nem egy féle probléma van a rendszerben, hiszen több féle hiba miatt is állt le a Windows. Ha én találkoznék egy ilyen jellegű hibával, és tuti azzal kezdeném, hogy darabokra szedném a gépet, kitisztítanám, újra pasztáznám az összes bordát, ha már a kezemben vannak az alkatrészek, akkor átnézném, hogy nincs-e rajtuk sérülés. Ha nem találtam hibát, és rendben össze tudtam rakni a gépet, akkor kipróbálnám, hogy javult-e a helyzet. Lehet, hogy csak érintkezési probléma volt. Ha nem, akkor bios reset. Ha még mindig nem javult a helyzet, akkor erős fejvakarás. :)

    Sajnos ennyiből nem nagyon lehet beazonosítani a hiba pontos forrását. Ha le lehetne szűkíteni egy bizonyos alkatrészre a probléma forrását, akkor lehetne annak az alkatrésznek a tesztelésével kezdeni. De mivel nem lehet behatárolni a hiba okát, így megoldást is "globálisan" kezelném.

    Ha minden próbálkozásom ellenére még mindig nem javult a helyzet, akkor oprendszer reinstall, majd szépen felépíteném a drivereket. Mindenből a legfrissebb, gyártói oldalról beszerzett. Ha ezek után is jelentkezik a hiba, akkor inkább a hónom alá csapnám a gépet, és levinném a kedven pécé boltomba, hogy itt a feladat, sok sikert. :)

    A hd sentineles kérdés megint csak fogósra sikeredett. Ide kellene betenni a képet, és feltenni a kérdést. A program fejlesztője rendszeresen látogatja a topikot. Ő biztosan tudj, hogy mi a csízió.

    üdv, föccer

    Építésztechnikus. Építőmérnök.

Új hozzászólás Aktív témák