Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.Csizmás

    Topikgazda

    válasz RetepNyaraB #9792 üzenetére

    fyi, ez még mindig nem a hc kv topic, ahogy az utakon mindig is lesznek olyanok, akiknek jó a lidles üléshuzat a swiftben.

    "Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

  • looser

    addikt

    válasz RetepNyaraB #9792 üzenetére

    Nem nyomod fullba a kretént (tudom, ezt a másik hsz-be írtad), sőt, az IMS single kapcsán érdekes volt az infód, azt gondoltam, ez a top kommersz single filter, szóval jónak kell lennie. A bolti=szén, legalja, virágföld (valaki írta fentebb és akkor beugrott, egy időben talán magam is használtam), ezzel van a gondom. A "bolti" jelző egy elég széles skála; ha azt mondod, hogy neked a konkrét termék, amiből lehetőleg frisset (ez esetemben max. 3 hónapos (persze itt sem tudjuk, hogy a pöri vagy a csomagolás (ide majdnem "csomi" került, hogy dallamosabb legyen, de elolvasva...ehhh) ideje az, amit rávésnek kávéra) próbált az ember, azzal van gondja. Az utolsó, amivel találkoztam, az egy Aldis, valami új márka (4-5 szótag körül) konkrét napra jelölve, amivel eddig nem találkoztam (2025.07.28), ami elég biztató a szememben. Tehát összefoglalva: az, hogy bolti, az égvilágon nem minősít semmit, ahogy boltból is veszel jó sört, bort, pálinkát és házi főzőtől (kisüzemtől) is rosszat. Feltételezheted persze, hogy nem lesz jó, de ez nem alapja egy ítéletnek. Kapuczínerrel nekem jó tapasztalataim vannak, még a legalapabb Velencei gondolásokkal; ők a szememben pont egy jó kisüzemi árkategória, 1 hétnél régebbi pörit még nem vettem tőlük. A többit meg nem engedem meg magamnak, amíg találok olcsóbb alternatívát :-)
    És részemről is no offense, csak javaslat volt.

    Mindent tudok a rákászszakmáról...

Új hozzászólás Aktív témák