Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ,

    addikt

    Nem biztos, hogy a megfelelő helyre írok, de mivel internettel kapcsolatos a probléma, hátha. Pár hete azt vettem észre, hogy mindig csak az aktív/előtérben lévő ablak/böngésző lap kap rendesen netelérést, a többi nem, vagy csak alig. Tehát elindítok egy böngészőt, megnyitok több lapot, gyorsan begépelem a címüket, és már nyitom is a következőt, viszont mindig csak azon a lapon töltődik az oldal, ahol éppen vagyok.
    Vagy ha mondjuk torrenten töltök le valamit, ott is szépen nyomon követhető ez, mert amíg az előtérben van a torrentkliens (tehát az az aktív ablak), addig tölt is lefele rendesen. Amint lerakom a tálcára, és ott nézem a letöltési sebességet, meredeken nekiáll zuhanni. Egészen addig a pillanatig, amíg újra rá nem kattintok, és újra nem az lesz az aktív ablak, mert akkor megint teljes sebességgel tölt.

    Semmilyen új programot nem telepítettem azóta, mióta ez elkezdett jelentkezni, se a routerhez, se semmihez nem lett hozzányúlva.
    Win10-es gép, wifin jön a net, i7 processzor, 16 GB RAM, igazából semmi különleges dolog nincs a képben, és változtatva se lett se a szoftver-, se a hardverkörnyezeten semmi.

Új hozzászólás Aktív témák