Hirdetés
- Ha tetszik a jó öreg Xbox Green Edition konzol, ez a numerikus pad is fog
- Így viseli a Samsung az okosszemüveget
- ASUS blog: a memóriahiány nem jelenti azt, hogy ne javíthatnánk a PC-s élményen
- Rosewill "kockák" az egyedi NAS vagy házi szerver összerakásán gondolkodóknak
- Hét évet kapott a Samsung korábbi, Kínának kémkedő mérnöke
-
PROHARDVER!
Interneteléréssel kapcsolatos problémak topikja
Új hozzászólás Aktív témák
-
hun-vik
csendes tag
Sziasztok!
Az alábbi problémában kérném a hozzáértők segítségét:
40/10 Mbps sebességű internetem van (5 GHz-es mikrohullámú) és október végétől kezdődően durván alacsony lett a sávszélességem. A szolgáltató 18/4 Mbps sávszélességet garantál, azonban ez az érték köszönő viszonyban sincs a valósággal. Amikor szerződtem a céggel akkor a sávszélesség egész korrekt volt, viszont most kritikán aluli. Az alábbi link szerint néz ki az internetem:
[Speedtest]
November eleje óta erőteljesen és egyértelműen látszik, hogy kb. 17-20 óra között durván nincs sávszélesség. Éjszaka, reggel, vagy napközben magasabb értéket biztosítanak (ami még így sem éri el a garantált értéket -kivéve a feltöltést: az rendben van-).
A szolgáltatót 4x hívtam telefonon és 1 hét elteltével jutottak odáig, hogy egyáltalán foglalkozzanak a problémával. Én arra gyanakszom, hogy a sávszélességem le van korlátozva (Ők tagadják).Kérném a véleményeteket, hogy ezt a periodikusan változó sávszélességet mi okozhatja?
Köszi szépen mindenkinek!

Új hozzászólás Aktív témák
- Dell Core i5 - i7 - 8-10-11-12. gen. üzleti kategóriás notebookok számlával
- Eladó Apple iPhone Xr 64GB piros / 12 hó jótállás
- Samsung Galaxy S21+ / 8/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5090 32GB GAMER PC termékbeszámítással
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4662, 90% AKKSI
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


