- iPad topik
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- Befutottak a Samsung 990 EVO Plus SSD-k
- 3D nyomtatás
- Pénztárcabarát, ugyanakkor trendi mikrotorony jött a Jonsbótól
- A Linux támogatását vágja meg leginkább az Intel leépítése
- Először égett le egy újságnál a GeForce RTX 5090
- Otthoni IPTV megvalósítási lehetőségek?
- SSD kibeszélő
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Oliverda
félisten
"nem kell vágnia egyszerüen elmondják neki pl a LGA1155-őt is Ő kotyogta el, igaz nem a pontos nevét, de azt igen h lesz 1 mégújabb foglalat, tehát ez tényleg nem a hozzáértésén múlik"
Nehogy azt hidd már hogy ilyen infókat elmondanak egy akármilyen jött ment ország nemzetközi szinten jelentősnek nem éppen nevezhető egyik webes HW magazinjának. Amennyiben neki elmondanák úgy már kb 200 másik ember is tudná és régen kint lenne a neten az infó. Arról nem is beszélve hogy talán még az Intel sem tud pontosabb időpontot.
Itt az Intel-hez közel álló anandtech-es IDF írás ami ráadásul még későbbi időpontot emleget.
"Sandy Bridge is the next major architecture shift due out in the second half of 2011. Built on 32nm, Sandy Bridge should be to Nehalem what Nehalem was to Conroe. It will also be the architecture that competes with AMD's long awaited Bulldozer cores. If all stays on track, 2011 should be very competitive in the high end CPU space."
A Westmere is csak márciusban startol. Ennek tükrében még valószínűtlenebb az hogy alig néhány hónappal ezután szeptemberben már tök új architektúra jön.
Új hozzászólás Aktív témák
- Építő/felújító topik
- Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) / Counter-Strike 2 (CS2)
- Vizsgálat indult, a Meta chatbot gyerekekkel folytatott romantikus beszélgetést
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- Formula-1
- iPad topik
- LordAthis: Ismét egy "Idióta" A.I. Projekt, hogy meglovagolja az aktuális trendeket...
- iPhone topik
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i9 14900KF 32/64GB DDR5 RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Eladó karcmentes Xiaomi Redmi Note 10 5G 4/128GB / 12 hó jótállással
- HP EliteBook x360 830 G7 i5-10210U 16GB 512GB 13" FHD Áthajtós érintős 1 év garancia
- LG 55G4 - 55" OLED evo - 4K 144Hz & 0.1ms - MLA Plus - 3000 Nits - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium
- 3 db érhető el (130/131/132) - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4080
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest