Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DjDanee87

    addikt

    válasz adrian360 #530 üzenetére

    Szerintem is kicsit túlzás. Egyedül egy esetben tartom jobbnak a kezdést, ez pedig ha pappal van az ember és van nála 1/3 Cleric az elején.

    (#531) P00By: Én is játszom mindegyikkel, bár a ma reggeli elpics**ás után lehet én is váltok és csak pappal megyek, mert szerintem ráférne kis nerf. Vagy átvariálni a basic - expert lapokat amiket már nyilván nem fognak megtenni ha nem lesz több wipe. Azért kellene variálni, mert szerintem ha csak a basic lapokat nézzük akkor a priesté torony magasan a legerősebbek szerintem. Cleric, Holy Nova, Shadow Word: Pain, SW:Death, Mindcontrol.
    És amiért szerintem nem feltétlen a lapokat kellene gyengíteni: shaman expert lapok szerintem jobbak mint a priesté. Csak ugye azokat sok-sok dustért kell legyártani ha az ember nem áldoz súlyos dollárokat boosterek vásárlására. Ha pedig ingyen játszik az ember a játékkal akkor nem igazán jut hozzá a jó legendarykhoz, expert lapokhoz és marad a nagyrészt basic deck. Abban meg a priest túl erős sztem a többihez képest.

    Kicsit össze-vissza lett amit írtam :D

Új hozzászólás Aktív témák