Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    válasz whitezo88 #38160 üzenetére

    Inspire Priest

    Nekem most így néz ki az Inspire Priest deckkem. :D Igazából a Nexus Championnál rezeg a léc igazán, mert nem rossz lap, de valszeg 1 Sylvanassal jobban járnék. Ugyan ez a Fencing Coach-nál, nem biztos, hogy megéri futtatni, mert 9. körig simán túléled, aztán pedig úgyis csak 1x tudod elsütni a combot. Nálam 7. körben sosem jöhetett ki, mert addigra nem tudtam stabilizálni a boardot.

    Egyébként nekem eddig ezeket adta Paletress: 1x Boom, 1x Mimiron's Head, 1x Icehowl.

    (#38161) DaveNo1
    Már ne is haragudj, de ez a mentalitás annyira nevetséges. Ez meg ez üti ezt meg ezt. Persze, ha mindkettő egy időben kerül a boardra. Azért egy Priest ellen a kardok hamar kikerülnek, mert valami kell amivel átmész a Beltcheren / Twilight Guardianon. Arról nem is beszélve, ha ha taunt mögé rakod ki, akkor máris tárgytalan a dolog.

    Félre ne értsd a mondandóm. Ez a pakli közel sincs annyira konzisztens, mint a dragon priest. Azzal oda vissza lehet ezt verni. De 1 Lord-os verzióba simán belefér, mert end game-ben tápos Ysera mellett.

    [ Szerkesztve ]

    B-tag: H3lios#2825

Új hozzászólás Aktív témák