Hirdetés
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Projektor topic
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- Milyen egeret válasszak?
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Nyáron hozza a Steam Machine-t és a Frame-et a Valve
- Nekiment a MacBook Neónak az AMD
- Leégett egy leégés ellen tervezett ROG Equalizer
- Senki sem beszél róla, de újra elérhető két 30-as sorozatú GeForce
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
<Adamsky>
nagyúr
Elolvastam ezt a virtuális közelségérzékelőt és majdnem kiesett a telefon a kezemből... Gondoltam rákeresek mégis mif.sz ez így fél milláért, és a GSMArena tesztben ezt találtam:
"To our surprise and disappointment, there is a virtual proximity sensor - Samsung Palm Proximity Sensor V2. It works quite reliably to turn off the display while on a call. Technically, there does seem to be an actual hardware proximity sensor inside the phone, but it appears to be inaccessible by any third-party app without workarounds. The Phone app appears to be the only app allowed to use the physical sensor. These Samsung proximity oddities aren’t new, however, and seem to date back at least to the S23 generation, where every phone, including the Ultra, has the same Samsung Palm Proximity Sensor V2 sensor that behaves in the same odd way."Most akkor virtuális vagy nem? Eskü nem értem. Virtuális de mégis fizikai?
Jó nagy itt a kavarás a témában. Persze lehet csak a GSMArena-sok írnak hülyeséget.
Eleve úgy kezdi, hogy "Meglepetésünkre és csalódásunkra ... ", aztán meg azzal folytatja, hogy " ... megbízhatóan működik ... ". Akkor most miben csalódtak? Nekem sem azzal lenne a bajom, hogy kihagynak valamit - ha meg tudják oldani máshogy - hanem azzal, ha az új megoldás nem 100%-os.
Az már csak hab a tortán, hogy ezt az "izét" - ha működik, ha nem - nem lehet semmilyen más programmal elérni (a GSMArena szerint). Szóval ez így tényleg kapufa (számomra legalábbis úgy tűnik). -
CapriBoy
tag
Köszi a tesztet, néhány részlet elég meglepő...
-
Chiller
őstag
Meglepődtem, hogy idén az S széria alap telefonjaiba (S24, S24+) virtuális közelségérzékelő került. Eddig az alsóbb kategóriákban lehetett találkozni ezzel a megoldással a gyártónál.
Mondjuk addig amíg gond nélkül, megbízhatóan teszi a dolgát (nem úgy mint a xiaomik esetében) , mindegy hogy virtuális, vagy fizikai. A családban is van két A53, egyiknél sincs gond vele.A34 van itt. Számomra 5-ből 4 alkalommal teszi a dolgát rendesen ez a virtuális izé.
Szóval a hiánya szerintem sz*rrágás már egy 300+ eurós telón is, de itt meg már egyenesen megbocsájthatatlan.Mondjuk, ezen kívül is tele van piros zászlóval ez a telefon amúgy...

-
joey04
titán
Spórolósra vette idén a samu.
-
ClioRS
őstag
Elolvastam ezt a virtuális közelségérzékelőt és majdnem kiesett a telefon a kezemből... Gondoltam rákeresek mégis mif.sz ez így fél milláért, és a GSMArena tesztben ezt találtam:
"To our surprise and disappointment, there is a virtual proximity sensor - Samsung Palm Proximity Sensor V2. It works quite reliably to turn off the display while on a call. Technically, there does seem to be an actual hardware proximity sensor inside the phone, but it appears to be inaccessible by any third-party app without workarounds. The Phone app appears to be the only app allowed to use the physical sensor. These Samsung proximity oddities aren’t new, however, and seem to date back at least to the S23 generation, where every phone, including the Ultra, has the same Samsung Palm Proximity Sensor V2 sensor that behaves in the same odd way."Most akkor virtuális vagy nem? Eskü nem értem. Virtuális de mégis fizikai?
-
gangstagergo
senior tag
alza.hu-n elég nagy a választék. Én is onnan rendeltem Spigen tokokat.
-
moleculez
veterán
Na a virtuális közelségérzékelőig olvastam, elmennek ezek a gyászba’
Ne szórakozzunk már, ez a flagship line, nem az A1X szint.
Ok, nem vagyok a célközönsége (nyakig az Apple ökóban), de nem most fogok elcsábulni az is biztos 🤷🏼♂️ -
*RLaci*
addikt
-
<Adamsky>
nagyúr
"Dehogynem, ugyanaz a kamera..."
Hát, akkor ha rajtam múlik - sajnos, biztos nem - akkor rájuk rohad az összes (és az S24+ is, mert akkor 99%, hogy ott is ugyanaz a helyzet).#35 Ricardo
"Itt azt írják nincs..." - ezen már meg sem lepődök. A bt. codec-ek támogatottsága a Samsung-okon mindig is elég szegényes volt. A saját codec-jüket (és füleseiket) akarják mindenkire ráeröltetni. -
MrBazsi
senior tag
Egy kérdés lesz fontos itt, az s23 hoz kepest a térerő a kijelzőidő a botrányofos 22 szeria után ott elvérzett az exynos, Kivancsi leszek hányan mernek egy stabil s23 utan ujra egy bizonytalan exynosra váltani...
-
migabi24
nagyúr
-
Ricardo
titán
Látom sokan kiakadtok itt az adapter hiánya miatt, már 2 éve sem volt a dobozban, de most a Samsung jó fej volt és az előrendelőknek (első rendeléshez) adott egyet grátisz.
Én meg vettem nagy kedvezménnyel egy vezeték nélküli töltőt és ahhoz is adtak töltőfejet.Amúgy egy hete használom a legkisebb S24-et és nagyon elégedett vagyok vele. S22 volt az előd, de ott a gyenge akku már az elejétől az őrületbe kergetett, na meg térerőproblémák is voltak.
Itt most az akku sokkal jobb, simán kibír 1 napot átlagos használat mellett. A térerővel eddig még nem volt gondom, de majd az idő megmondja, hogy végre sikerült-e megoldaniuk az Exynos 2400-al a problémát.
A tesztben írják, hogy az S23 jobb vétel, ezt azért vitatnám. Az előrendelésben dupla tárhelyet adtak hozzá, ha a nagyobb S23-al hasonlítjuk össze, akkor szinte alig van árban eltérés, egy hónap múlva meg úgyis bezuhan az S24 ára, megérkeznek a szürke importos készülékek is... Én is sokat gondolkoztam rajta, hogy S23 vagy inkább S24 legyen (le is maradtam az ajándék smart tag-ről), de egyáltalán nem bántam meg, hogy az újabb mellett döntöttem. Gyönyörű telefon és nagyon gyors, szép a kijelző, az akku pedig sokat javult, lazán kibírja a napot.Jó döntés volt.
Már az S21-hez sem volt töltő
-
csubííí
őstag
A töltő részével egyetértek. Sima szivatás a kihagyása. Évről évre gyorsul a töltés. Eltérő szabványok, PD, Nem PD, Gan töltő vagy sem.... és lehetne sorolni.
Sokan nem értenek hozzá. Vesznek valamilyet (vagy használják a régi valamilyen telefon után maradt) töltőt, és pislognak, mint a vett malac, hogy miért nem tölt normálisan, miért melegszik......
Átlag Józsefnek fogalma sincs (és nem is kell, hogy legyen) az ilyen technológiák működéséről.
Régebben ott volt a dobozban, azzal töltötte, most meg menjen és válasszon megfelelő töltőt ha tud. Ha nem majd az üzletben az eladó megmondja hogy melyikkel jár a legjobban (mármint az eladó
)+1
-
Lala6
addikt
Látom sokan kiakadtok itt az adapter hiánya miatt, már 2 éve sem volt a dobozban, de most a Samsung jó fej volt és az előrendelőknek (első rendeléshez) adott egyet grátisz.
Én meg vettem nagy kedvezménnyel egy vezeték nélküli töltőt és ahhoz is adtak töltőfejet.Amúgy egy hete használom a legkisebb S24-et és nagyon elégedett vagyok vele. S22 volt az előd, de ott a gyenge akku már az elejétől az őrületbe kergetett, na meg térerőproblémák is voltak.
Itt most az akku sokkal jobb, simán kibír 1 napot átlagos használat mellett. A térerővel eddig még nem volt gondom, de majd az idő megmondja, hogy végre sikerült-e megoldaniuk az Exynos 2400-al a problémát.
A tesztben írják, hogy az S23 jobb vétel, ezt azért vitatnám. Az előrendelésben dupla tárhelyet adtak hozzá, ha a nagyobb S23-al hasonlítjuk össze, akkor szinte alig van árban eltérés, egy hónap múlva meg úgyis bezuhan az S24 ára, megérkeznek a szürke importos készülékek is... Én is sokat gondolkoztam rajta, hogy S23 vagy inkább S24 legyen (le is maradtam az ajándék smart tag-ről), de egyáltalán nem bántam meg, hogy az újabb mellett döntöttem. Gyönyörű telefon és nagyon gyors, szép a kijelző, az akku pedig sokat javult, lazán kibírja a napot. -
nevemfel
senior tag
Magyarán ez azért - pláne ha valaki nem 1-1,5 évre tervez - deal-breaker lehet. Tényleg szánalom, hogy ez a telefon is ilyen megúszósra sikeredett (UWB chip, közelség szenzor hiánya). Az S23-ban volt UWB?
A bluetooth-ról mit lehet tudni? Mindig olyan szűkszavúan intézitek el, pedig jó lenne tudni, hogy pl. aptX adaptive-ot, LHDC-t tud-e? (látom, legalább LDAC-ot, igen)
Az S23-ban volt UWB?
Nincs. Én is erre voltam kíváncsi, hogy ezt beleteszik-e vagy sem az S24-be.
Nem teszik bele, különben a s24+ és az ultra semmiben vagy szinte semmiben nem tudna többet a sima modellnél.
-
Ricardo
titán
Magyarán ez azért - pláne ha valaki nem 1-1,5 évre tervez - deal-breaker lehet. Tényleg szánalom, hogy ez a telefon is ilyen megúszósra sikeredett (UWB chip, közelség szenzor hiánya). Az S23-ban volt UWB?
A bluetooth-ról mit lehet tudni? Mindig olyan szűkszavúan intézitek el, pedig jó lenne tudni, hogy pl. aptX adaptive-ot, LHDC-t tud-e? (látom, legalább LDAC-ot, igen)
Itt azt írják nincs
[link] -
Yeffy
veterán
Magyarán ez azért - pláne ha valaki nem 1-1,5 évre tervez - deal-breaker lehet. Tényleg szánalom, hogy ez a telefon is ilyen megúszósra sikeredett (UWB chip, közelség szenzor hiánya). Az S23-ban volt UWB?
A bluetooth-ról mit lehet tudni? Mindig olyan szűkszavúan intézitek el, pedig jó lenne tudni, hogy pl. aptX adaptive-ot, LHDC-t tud-e? (látom, legalább LDAC-ot, igen)
Mindig olyan szűkszavúan intézitek el, pedig jó lenne tudni, hogy pl. aptX adaptive-ot, LHDC-t tud-e?
mondjuk igen, ezt jo lenne belevenni a tesztekbe, hasznos info tud lenni. -
<Adamsky>
nagyúr
UWB: Alacsony fogyasztás mellett segít a precíz lokalizálásban (pl. SmartTag, más telefon, óra, fülhallgató tok), illetve digitális (autó) kulcsnak is használható jelenleg.
Magyarán ez azért - pláne ha valaki nem 1-1,5 évre tervez - deal-breaker lehet. Tényleg szánalom, hogy ez a telefon is ilyen megúszósra sikeredett (UWB chip, közelség szenzor hiánya). Az S23-ban volt UWB?
A bluetooth-ról mit lehet tudni? Mindig olyan szűkszavúan intézitek el, pedig jó lenne tudni, hogy pl. aptX adaptive-ot, LHDC-t tud-e? (látom, legalább LDAC-ot, igen)
-
Yeffy
veterán
Személyes tapasztalatom nincsen vele, de eleve már a puszta tény is sértő, hogy egy 100- Ft-s Infinix telefonban ezek a szenzorok mind megtalálhatóak, sőt 3,5mm jack is, infra illetve bypass töltés is létezik, ebben a készülékbe meg nem fér bele. Az S20 Ultráim dobozában még volt minden, adapter, tok, képernyőn egy dedikált zsírtaszító fólia, AKG sztereó jó minőségű füles. Ha már ennyi pénzt kifizetek igen is elvárok mindent. Oké egy GaN 65W Baseussal töltöm őket, de milyen érdekes az Infinix Zero X Pro-m dobozában elfért egy 45W os adapter, füles, tok és még üvegfólia is! Szóval lehet itt környezetet védeni szájjal de ez nettó fillérb*szás.
pontosan
-
Ricardo
titán
Nem mondta senki hogy a többség hülye. Egyszerűen nem érdekli annyira a tecnológia, hogy ilyen mélységig belemenjen. Az érdekli hogy működjön, ahogy kell. Ha viszont nem úgy működik, jönnek a kérdések. Tapasztalat.
Én nem hisztizek. Szóba került, és leírtam a véleményem. Szabad ugye?
Szerinted teljesen rendben van, hogy lehúznak, szerintem nincs. Máshogy gondoljuk. Egyikünk véleménye sem fog változtatni semmi. ettől még lehet véleményünk.A többséghez pedig
Kérdezz körül (ne csak a teches haverokat, hanem random.Szülőket, rokonokat kollégákat), hogy ki milyen töltőt használ, hány wattal tölti a telefonját, PD kompatibilis e a töltője, és simát, vagy GAN töltőt használ e. Figyeld a válaszokat
További szép napot. -
Yeffy
veterán
virtuális közelségérzékelő
tényleg 5-600,000-t kell fizetnem a samsungnak, hogy normális telefont vegyek aminek nem spórolják ki a belét?
A52s-nél talán a legnagyobb bánatom, hogy hívás közben nem tud normálisan zárva maradni a képernyő. úgy sejtem az is emiatt van.kb.
ehhez csak gratulalni tudok -
forumpista
aktív tag
Ettol meg egy csomo minden valtozik.
A legszebb amikor az s10-em utan az s22-hoz adtak egy usb-c usb-c kabelt hogy nesze paraszt dugd be a meglevo a meglevo toltodbe, ugyis mindenkinek van otthon egy…
hat volt is, az s10em toltoje, ami usb-A foglalatu….Nyugodtan kijelenthetjuk hogy az hogy minden kelleket elhagytak a dobozbol az egyvalakinek jo. A gyartonak.
Szoval a hajadra kenheted a regi 5 wattos meg usb-a toltoket 2024-ben, es nyugodt lehetsz hogy a mai toltodet is a hajadra kenheted par ev mulva.
De legalabb jol megvedtuk a kornyezetet azzal hogy kulon csomagoltuk oket… -
zzola
titán
-
Ricardo
titán
-
zzola
titán
Így van pontosan. Egyes gyártók pl az Infinix vagy a Redmi esetében még a Qi töltő is előfordult mint hozzá adott tartozék pl Infinix Note 30 VIP vagy Note 30 Pro, de ahogy említetted ez nem elvárás. Azonban egy adapter igen is az lenne.
zzola:[/I] Valóban nincsen rajta 3,5mm jack, ahogy az S20 Ultrán sincsen, de mégis kaptam egy Type-C alapú AKG fülest ami nagyon nagyon jó minőségű, nem doboz hangon tudja amit tud. Lám lám 2020 ban ez belefért a dobozba... tehát nem múltidézés ez csak szimplán a vásárló kiröhögése és lehúzása. Alapesetben szerintem ez még környezetszennyezőbb, hogy külön kell megvásárolni... mindenki tudja hogy ez csak egy arcpirító duma volt. Ahogy Ricardo is mondta a 23# - hsz ben ha értékesíted akkor a hozzá kapottat adod mellé, így a vásárló legyen az egy átlag Béla, vagy egy 13 éves kis Pisti akinek vesznek egy kivénhedt flagshipet játszani, az igen is tudja arról tölteni a telóját, én meg a kapott újjal majd az enyémet.
Ezek szerint te minden mobil vásárlásával együtt vásárolsz egy fülest.
-
zzola
titán
A samsungnál a szabványok kavarnak be.
Az S21-em feltettem egy Xiaomi (33w-os) töltőre a hozzá való kábellel, ami egyébként a xiaomi note 9 pro-t simány gyorstöltötte, aztán egy Samsung 25 wattos töltőre. Megtippelheted az eltérést (boritékolom hogy a közelében sem leszel) a töltési idők között.Ne az itteniekből indulj ki. A többségnek fogalma nincs milyen android verzió fut a telefonján, vagy hogy milyen processzor dobog benne.
Ha kimondod a GAN, vagy a PD rövidítést jó esetben csak néz rád , rosszabb esetben megkér, hogy ne káromkodj.A "többséget" alá tudod támasztani egy felméréssel? Vagy csak szerinted a többség.
-
lolal
senior tag
Nekem nem volt régebbi töltőm. Amit kaptam a telefonokhoz, azokat adtam is velük, amikor tovább adtam a készüléket, hiszen tartozék.
Persze ha valaki elhagyja, vagy összetöri a telefonját, és amiatt vesz újat, akkor van "maradék" töltő, de szerencsére ilyet nem szoktam, így amikor jöttek a töltő nélküli telefonok, vettem hozzávaló töltőket külön.
De soha nem értem amikor valaki azzal indokolja a töltő elhagyását, hogy minek az, úgyis mindenkinek van egy csomó a fiókjában.
Nekem nincs.
Persze egy idő után lesz, mert ha majd a most meglévő S21 és az A53-sok cserére kerülnek a külön vásárolt töltők maradnak.
Van egy qi töltő is amit szintén vásároltam,de azt nem is várja el az ember, hogy legyen a dobozbanÍgy van pontosan. Egyes gyártók pl az Infinix vagy a Redmi esetében még a Qi töltő is előfordult mint hozzá adott tartozék pl Infinix Note 30 VIP vagy Note 30 Pro, de ahogy említetted ez nem elvárás. Azonban egy adapter igen is az lenne.
zzola:[/I] Valóban nincsen rajta 3,5mm jack, ahogy az S20 Ultrán sincsen, de mégis kaptam egy Type-C alapú AKG fülest ami nagyon nagyon jó minőségű, nem doboz hangon tudja amit tud. Lám lám 2020 ban ez belefért a dobozba... tehát nem múltidézés ez csak szimplán a vásárló kiröhögése és lehúzása. Alapesetben szerintem ez még környezetszennyezőbb, hogy külön kell megvásárolni... mindenki tudja hogy ez csak egy arcpirító duma volt. Ahogy Ricardo is mondta a 23# - hsz ben ha értékesíted akkor a hozzá kapottat adod mellé, így a vásárló legyen az egy átlag Béla, vagy egy 13 éves kis Pisti akinek vesznek egy kivénhedt flagshipet játszani, az igen is tudja arról tölteni a telóját, én meg a kapott újjal majd az enyémet.
-
Ricardo
titán
Nem lett rossz készülék ez összességében. Nekem a 3-ból ez tetszik a legjobban, mert tényleg kényelmesen lehet egy kézzel használni, ha meg nagy képernyő kell, ott a tablet/laptop stb.
Az Exynost átlag user meg sem érzi egyébként, ha nem tudnánk mi van benne, nem is foglalkozna különösebben senki vele.
Gondolkodtam, beszerezni a P30 Pro mellé egy ilyet, de lehet megvárom a S25-öt, nem sürgős
A lasabb töltés engem személy szerint nem zavar, én pl. a P30 Pro-t is legtöbbször egy régebbi 10 Watt-os fejjel töltöm. Mai napig 2 napot simán bírja a teló, pedig több mint 3,5 éves már.
Nyilván a töltőket nem a környezetvédelem, hanem a profit miatt hagyják ki, de azért sok embernek felhalmozódott már otthon több is, ebből a szempontból felesleges mindig az új a csomagban.
Nekem nem volt régebbi töltőm. Amit kaptam a telefonokhoz, azokat adtam is velük, amikor tovább adtam a készüléket, hiszen tartozék.
Persze ha valaki elhagyja, vagy összetöri a telefonját, és amiatt vesz újat, akkor van "maradék" töltő, de szerencsére ilyet nem szoktam, így amikor jöttek a töltő nélküli telefonok, vettem hozzávaló töltőket külön.
De soha nem értem amikor valaki azzal indokolja a töltő elhagyását, hogy minek az, úgyis mindenkinek van egy csomó a fiókjában.
Nekem nincs.
Persze egy idő után lesz, mert ha majd a most meglévő S21 és az A53-sok cserére kerülnek a külön vásárolt töltők maradnak.
Van egy qi töltő is amit szintén vásároltam,de azt nem is várja el az ember, hogy legyen a dobozban -
Öcsielvtárs
aktív tag
-
Lacee04
tag
Nem lett rossz készülék ez összességében. Nekem a 3-ból ez tetszik a legjobban, mert tényleg kényelmesen lehet egy kézzel használni, ha meg nagy képernyő kell, ott a tablet/laptop stb.
Az Exynost átlag user meg sem érzi egyébként, ha nem tudnánk mi van benne, nem is foglalkozna különösebben senki vele.
Gondolkodtam, beszerezni a P30 Pro mellé egy ilyet, de lehet megvárom a S25-öt, nem sürgős
A lasabb töltés engem személy szerint nem zavar, én pl. a P30 Pro-t is legtöbbször egy régebbi 10 Watt-os fejjel töltöm. Mai napig 2 napot simán bírja a teló, pedig több mint 3,5 éves már.
Nyilván a töltőket nem a környezetvédelem, hanem a profit miatt hagyják ki, de azért sok embernek felhalmozódott már otthon több is, ebből a szempontból felesleges mindig az új a csomagban.
-
Ricardo
titán
A samsungnál a szabványok kavarnak be.
Az S21-em feltettem egy Xiaomi (33w-os) töltőre a hozzá való kábellel, ami egyébként a xiaomi note 9 pro-t simány gyorstöltötte, aztán egy Samsung 25 wattos töltőre. Megtippelheted az eltérést (boritékolom hogy a közelében sem leszel) a töltési idők között.Ne az itteniekből indulj ki. A többségnek fogalma nincs milyen android verzió fut a telefonján, vagy hogy milyen processzor dobog benne.
Ha kimondod a GAN, vagy a PD rövidítést jó esetben csak néz rád , rosszabb esetben megkér, hogy ne káromkodj. -
zzola
titán
A töltő részével egyetértek. Sima szivatás a kihagyása. Évről évre gyorsul a töltés. Eltérő szabványok, PD, Nem PD, Gan töltő vagy sem.... és lehetne sorolni.
Sokan nem értenek hozzá. Vesznek valamilyet (vagy használják a régi valamilyen telefon után maradt) töltőt, és pislognak, mint a vett malac, hogy miért nem tölt normálisan, miért melegszik......
Átlag Józsefnek fogalma sincs (és nem is kell, hogy legyen) az ilyen technológiák működéséről.
Régebben ott volt a dobozban, azzal töltötte, most meg menjen és válasszon megfelelő töltőt ha tud. Ha nem majd az üzletben az eladó megmondja hogy melyikkel jár a legjobban (mármint az eladó
)"Évről évre gyorsul a töltés", A Samsungnál?

Azért nem olyan hülyék a vásárlók, mint ti azt gondoljátok.
-
Ricardo
titán
Simsonba tankoltam 9 forint/liter áron a 98-ast.
Nem tudom feltűnt-e, hogy a prémium gyártók egy kábelen kívül manapság semmit nem adnak a készülék mellé. Ez ha tetszik, ha nem tetszik, így van.
Nem gondolnám, hogy itt mindenki új töltőfejet vásárol minden új készülék mellé, más gyártók tokjai pl. Xiaomi kb 1500-at ér, amit beletesznek a dobozba, füles nagyon régóta nincsen már a dobozokban, de azok is igazán budget minőségűek voltak korábban, maximum beszélgetésre használatosak voltak. Talán egy fólia a kijelzőre jól jönne, ebben egyet tudok érteni, de a többi felesleges manapság.
Persze lehet lehúzásnak hívni akkor, ha valakinek első okosmobilja, és kell mellé adaptert meg BT fülest vennie...A töltő részével egyetértek. Sima szivatás a kihagyása. Évről évre gyorsul a töltés. Eltérő szabványok, PD, Nem PD, Gan töltő vagy sem.... és lehetne sorolni.
Sokan nem értenek hozzá. Vesznek valamilyet (vagy használják a régi valamilyen telefon után maradt) töltőt, és pislognak, mint a vett malac, hogy miért nem tölt normálisan, miért melegszik......
Átlag Józsefnek fogalma sincs (és nem is kell, hogy legyen) az ilyen technológiák működéséről.
Régebben ott volt a dobozban, azzal töltötte, most meg menjen és válasszon megfelelő töltőt ha tud. Ha nem majd az üzletben az eladó megmondja hogy melyikkel jár a legjobban (mármint az eladó
) -
viragdani01
HÁZIGAZDA
UWB: Alacsony fogyasztás mellett segít a precíz lokalizálásban (pl. SmartTag, más telefon, óra, fülhallgató tok), illetve digitális (autó) kulcsnak is használható jelenleg.
-
zzola
titán
Simsonba tankoltam 9 forint/liter áron a 98-ast.
Nem tudom feltűnt-e, hogy a prémium gyártók egy kábelen kívül manapság semmit nem adnak a készülék mellé. Ez ha tetszik, ha nem tetszik, így van.
Nem gondolnám, hogy itt mindenki új töltőfejet vásárol minden új készülék mellé, más gyártók tokjai pl. Xiaomi kb 1500-at ér, amit beletesznek a dobozba, füles nagyon régóta nincsen már a dobozokban, de azok is igazán budget minőségűek voltak korábban, maximum beszélgetésre használatosak voltak. Talán egy fólia a kijelzőre jól jönne, ebben egyet tudok érteni, de a többi felesleges manapság.
Persze lehet lehúzásnak hívni akkor, ha valakinek első okosmobilja, és kell mellé adaptert meg BT fülest vennie... -
<Adamsky>
nagyúr
"Én ugyanezt nem tudom elmondani (...) volt, amikor nem kapcsolt be a kijelző..."
Neked már ilyen telefonod van?Ezt az UWB chip-et jelenleg mire lehet használni?
... és a jövőben? Távlati tervek, célok? Nem vágom ezt a technológiát. -
lolal
senior tag
értem, tehát ha egy gyártó gondoskodik a hozzávaló tartozékokról az a múltban való leragadás, véletlen sem a vásárló lehúzása, hogy csak egy szaros kábelt kapsz félmillióért
, nap vicce. -
zzola
titán
Személyes tapasztalatom nincsen vele, de eleve már a puszta tény is sértő, hogy egy 100- Ft-s Infinix telefonban ezek a szenzorok mind megtalálhatóak, sőt 3,5mm jack is, infra illetve bypass töltés is létezik, ebben a készülékbe meg nem fér bele. Az S20 Ultráim dobozában még volt minden, adapter, tok, képernyőn egy dedikált zsírtaszító fólia, AKG sztereó jó minőségű füles. Ha már ennyi pénzt kifizetek igen is elvárok mindent. Oké egy GaN 65W Baseussal töltöm őket, de milyen érdekes az Infinix Zero X Pro-m dobozában elfért egy 45W os adapter, füles, tok és még üvegfólia is! Szóval lehet itt környezetet védeni szájjal de ez nettó fillérb*szás.
A tok, fólia, adapter, fülhallgató vonalat nyugodtan elengedheted, nem kell leragadni a múltban...
-
lolal
senior tag
Személyes tapasztalatom nincsen vele, de eleve már a puszta tény is sértő, hogy egy 100- Ft-s Infinix telefonban ezek a szenzorok mind megtalálhatóak, sőt 3,5mm jack is, infra illetve bypass töltés is létezik, ebben a készülékbe meg nem fér bele. Az S20 Ultráim dobozában még volt minden, adapter, tok, képernyőn egy dedikált zsírtaszító fólia, AKG sztereó jó minőségű füles. Ha már ennyi pénzt kifizetek igen is elvárok mindent. Oké egy GaN 65W Baseussal töltöm őket, de milyen érdekes az Infinix Zero X Pro-m dobozában elfért egy 45W os adapter, füles, tok és még üvegfólia is! Szóval lehet itt környezetet védeni szájjal de ez nettó fillérb*szás.
-
zzola
titán
-
Osi222
tag
Összességében nem rossz készülék, főleg aki mostanság kompakt csúcskészüléket keres. De ez a szoftveres közelség érzékelő nálam kiverte a biztosítékot. Na ne már gyerekek l...de tényleg... Alsó polcos telók esetén elmegy. De ebben a kategóriában ez szégyen és gyalázat.
Ha egyszer cserélem a két S20 Ultrámat, fixen nem fogok a 24 és széria irányában nezelodni.
Amíg megbízhatóan működik, szerintem nem lehet ok panaszra. Nekem az egy hét alatt -mióta megvan az s24- semmi problémát okozott.
-
zzola
titán
Köszi a tesztet.
-
drzsoo1
aktív tag
Na végre, szerintem a jelenlegi telefonos vonal titkos tippje a 310E Ft-os S24, különösen azoknak akik ragaszkodnak a 150 gramm körüli mérethez. Ami meglepő és nem a készülék hibája hogy tok gyakorlatilag alig kapható hozzá.
-
lolal
senior tag
Összességében nem rossz készülék, főleg aki mostanság kompakt csúcskészüléket keres. De ez a szoftveres közelség érzékelő nálam kiverte a biztosítékot. Na ne már gyerekek l...de tényleg... Alsó polcos telók esetén elmegy. De ebben a kategóriában ez szégyen és gyalázat.
Ha egyszer cserélem a két S20 Ultrámat, fixen nem fogok a 24 és széria irányában nezelodni.
-
mSchumi87
senior tag
Érdekes hogy a teszt-ben jo uzemido a pro, nálam ez pont forditva van az S23-hoz képest, vagy csak még nem állt be az aku, majd kiderul
-
nikilauda
senior tag
Ha már tavaly a banán effekt ekkora port kavart, remélem ez nem lesz jelen a 24-ben.
-
cami][us
őstag
"MediaTek a Dimensity 9300-as szállítja le, ezek interneten fellelhető teljesítményeredményei pedig messze az Exynos 2400 előtt járnak nyers erőt tekintve"
Mennyi az a messze, 5-6%?
-
bitblueduck
senior tag
virtuális közelségérzékelő
tényleg 5-600,000-t kell fizetnem a samsungnak, hogy normális telefont vegyek aminek nem spórolják ki a belét?
A52s-nél talán a legnagyobb bánatom, hogy hívás közben nem tud normálisan zárva maradni a képernyő. úgy sejtem az is emiatt van. -
Ricardo
titán
Meglepődtem, hogy idén az S széria alap telefonjaiba (S24, S24+) virtuális közelségérzékelő került. Eddig az alsóbb kategóriákban lehetett találkozni ezzel a megoldással a gyártónál.
Mondjuk addig amíg gond nélkül, megbízhatóan teszi a dolgát (nem úgy mint a xiaomik esetében) , mindegy hogy virtuális, vagy fizikai. A családban is van két A53, egyiknél sincs gond vele.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Hirdetés
- i9-11900K / RTX 3080 / Z590i / 32GB 4000MHz / 1TB NVMe / 750w GOLD! BeszámítOK
- Egérpadok, billentyűsapkák(keycapek), csuklótámaszok /ARCANE/DUCKY/GLORIOUS/
- Samsung Galaxy S24 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- iKing.Hu - Apple MacBook Pro 16 M1 Pro (2021) 16GB/512GB karcmentes 81% akku 450 ciklus
- 27% - AMD GAMING PC! Ryzen 9 7900 / RX 7900 XTX / 32GB DDR5 / 2TB SSD / X670 / 100w Gold! BeszámítOK
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


)

