Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz John D'oh #82603 üzenetére

    " A standard garancia, amit a sztereo vagy házimozi készülék gyártója ad, a vásárlás dátumától számítva 1 év. "
    "3 év garanciát kap a DEFINITIVE TECHNOLOGY, DENON (fejhallgatók és bluetooth hangfalak kivételével), FOCAL (elektrónika, beleértve: hangprojektorok (soundbar), subwooferek, aktív hangfalak), HEOS, MARANTZ, POLK AUDIO"

    Én ezt úgy értelmezem hogy a Denon, mint gyártó önmagaban 1 év garanciát ad és a hazai Denon Store/Totel minden Denon és Marantz termékre a zárójelben leírt kivételektől eltekintve 3 évet ad, amit regisztrációval meghosszabíthatsz 5 évre. Nálam bizos, hogy így volt .
    Majd írd meg légyszíves mire jutottál,de nagyon korrekt bolt, szerintem 5 év lesz az. :R

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz John D'oh #82603 üzenetére

    Szia! igazad volt teljesen. Naív voltam illetve bíztam abban ,hogy 2024 ben egy ilyen cég nem tehet ki félrevezető marketing jelzéseket. A törvény által előírt garanciát biztosítják csak tehát az 1800 ra 2 év.
    Azt mondták csak a japánban összerakott készülékekre adnak 5 évet az ha jól tudom a felső kategória a Denonnál. Jeleztem nekik hogy a honlap így nagyon félrevezető és fogyasztóvédelemhez is lehetne éppen fordulni ez miatt, azt mondták már többször jelezték a lengyel kollégáiknak de nem történt változás. Mondjuk ez egy vásárlót nem tudom mennyira vígasztal...

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák