Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ozzy711

    Topikgazda

    válasz Dißnäëß #1793 üzenetére

    Most, hogy számolgatom, szeptembertől kb. májusig így tökéletes, csak a nyári három hónapban kell légkondizni ami vállalható. Az elején kissé megijedtem a hőtermeléstől, de így már kb. rendben van.
    Éjfél körül lekapcsolom az erősítőt 25 fokban, ami reggelig 23-ra csökken, pont jó!

    A zeneszobában nem is kell olajradiátor, mivel az emeleten van, így lassan bekapcsoljuk a gázkazánt keringető szivattyú nélküli módban, az pont elég lesz. Olajradiátor a földszintre lesz rendszeresítve.

    Más: a D osztályú bejegyzést nézted? A hídba kötés nekem nem teljesen tiszta. Olvasok olyat, hogy a két kimenetet rövidre zárják és a két rövidre zárt kimenet lesz a tényleges híd két pólusa. Ez nekem nem klappol.
    Én a két mínusz kimenetet kötném össze és a két plusz lenne a tényleges kimenet, amit ellen ütemben vezérelnék a szimmetrikus bemenetnél.
    Félek, hogy már eleve hidalva van az ic-n belül, de a rövidzáras megoldást akkor sem értem.
    Megnézem, hogy a "-" kimenet rá van e vezetve a gndr-re így gyorsan választ kapok.

Új hozzászólás Aktív témák