Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrJános

    aktív tag

    válasz Auratech #983 üzenetére

    Az igény csak "annyi" hogy a géptől Kb 25 m re lévő sima számítógép stereo hangfal tisztán szóljon.
    A géptől jack kábelen indul és azon is érkezik. A kábel amit használtam sima 230V-os 0,75mm2 vezeték.
    Bár mivel soha a büdös életben nem foglalkoztam hang technikával így nem tudtam, hogy a stereo hangáshoz 4 db ér kell így természetesen 2 db lett véve (miért is kéne más jobb bal gondoltam laikusan). Szerelésnél a középső kettőt használtam fel így van jobb és bal hang csak a közös "esett" ki, ami egyébként Anyut egyáltalán nem érdekli mert a rádiónál amivel eddig hallgatta így ezzel a "kis" hibával is szinte teljesen zajmentes és majdnem tökéletes (de az a minimális zaj ami benne van az is csak közelről hallatszik). De engem idegesít, hogy nem tökéles. A padon találtam 10m jack/rca kábelt ( régebben használtam) és azt fogom felhasználni. Az új vezetéket középen ketté vágom és meglesz a 4 ér végig és még szebb lesz a hangzás. Ugyebár a közös hang nélkül azért nem tökéletes (bár ő észre sem vette, hogy valami nem okés). Már tudom is, hogy mi fog még kelleni hozzá, pár száz forint egy kis szerelés és tökéletes :D

    Köszönöm a segítséget. :R
    Legalább ha legközelebb ilyesmit csinálok majd tudom, hogy hogy a tuti :D

    Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

Új hozzászólás Aktív témák