Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HussarF

    addikt

    válasz Qru #19618 üzenetére

    Milyen placebo-ra gondolsz? Ráírták az oldalára, hogy messziről is lehessen látni, hogy melyik gumiról van szó, és ne maradjon le az újságíró akkor sem, ha elbambult és már csak a száguldó kocsit veszi észre. Attól még feltételezem a tesztelő ugyanúgy nyomta benne a féket.
    Tehettek volna táblázatokat bele az tény, de a cél az volt, hogy megmutassák a tendenciát, hogy miylen viselkedés várható bizonyos gumiktól, miután kopnak. Még csak nem is az, hogy adott gumik milyenek, ezért nem volt megadva, hogy mit tesztelnek, csak be voltak lőve kategóriák nagyvonalakban. Ez nem részletes teszt volt, hanem a jelenséget mutatta be.
    A sebességre meg miért baj, hogy intervallumot adott meg? Szerinted úgy kezd el csúszni a kocsi, hogy 83,4-nél még fog, 83,5-nél meg már mintha szappanos jégen mennél? Elkezd szépen kúszni kifelé és erre egy 1-2 km/h-s intervallumot tudott meghatározni.
    Na mindegy, akkor te hagyd figyelmen kívül, ha szerinted semmire sem jó, én elég sok hasznos infót nyertem belőle.

    (#19620) isti..
    Ez mondjuk szerintem nem feltétlenül van összefüggésben. A vita nem arról ment, hogy jó-e a szar gumi, hanem hogy jó-e a bemutató.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák