Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz TFSi #47652 üzenetére

    Jelenleg Falken ZIEX ZE310 Ecorun gumik vannak rajta elől-hátul 235/45 R17-es méretben.

    Múltkor átrongyoltam 50-el Budaörs szélén az új építésű lakópark melletti úton egy szintkülönbségen.... ami nem látszik és még csak kitáblázva sincs... azután lett problémám...

    Az esemény után menet közben 80-90-től kezdve gyorsításkor olykor remegett a kormány. Ha a tempót tartottam akkor abbamaradt. Fékezéskor 60 feletti tempónál mindig remegett, de úgy mintha rezgőmotor lett volna a kormányban...

    Az autó amint ezt elkezdte csinálni bejelentkeztem egy rázópados hibamegállapításra.

    Akkor az derült ki, hogy hátul rendben van az autó, de elől a szilentek cserések, a jobb első kereket görgőzni kell, szükséges egy futóműállítás és kelleni fog még 4 kerék centír is.

    Továbbá meglehet, hogy szemmel nem láthatóan de tojás formájú lett egy vagy több kerék a nagy meleg és egy vagy több korábbi elfékezés kettőse miatt (amivel nem lőttek mellé)... de ha szerencsém van akkor kitudják úgy súlyozni, hogy semmit nem fogok belőle érezni.

    Megtörtént a szerviz és sokkal jobb lett mint volt, de egy kicsit még most sem az igazi... ezért gondolkodom a gumicserén. Bár lehet előbb célszerű lenne a téli papucsokat felrakatni és úgy menni vele... :U

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák